No to startujemy!

No to startujemy!

Po wielu miesiącach przygotowań, pracy w pocie czoła, dyskusji, refleksji i westchnień, nasze marzenie zaczęło się spełniać. Otwieramy dla państwa internetowy portal lokalny, który zapełni niszę na oleskim rynku mediów internetowych.

Serwis, który docelowo zasięgiem ma objąć cały powiat oleski, stworzony jest przez ludzi z pasją, o różnorodnych zainteresowaniach i poglądach. Tym samym będziemy zajmować się dosłownie wszystkim. Wydarzeniami wszelkiej maści od kulturalnych, przez imprezy po zawody sportowe. Czasem zajmiemy się plotką, czasem pojedziemy na interwencję, a czasem wrzucimy fotkę z imprezy. Będziemy w szkołach, urzędach, stadionach, bibliotekach i rynkach.

Mówiąc żartobliwie będziemy sięgać, gdzie wzrok i ucho ludzkie nie sięga.

Czasem będzie wesoło, czasem smutno, czasem dramatycznie, a czasem karykaturalnie. Nie boimy się wyzwań, dlatego podejmiemy każdy temat. Powinno być ciekawie!

Portal, wbrew pozorom, nie został stworzony z myślą tylko o młodych. Internet stał się dostępny, a czasem niezbędny dla większości społeczeństwa. Nauczyliśmy się korzystać z nowych mediów i jesteśmy przekonani, że nasz serwis już wkrótce na stałe wtopi się w oleski krajobraz.

Jesteśmy dla was i z myślą o was. Chcemy tworzyć ten portal razem z wami. Obiecujemy, że opublikujemy niemal każde nadesłane przez was teksty i zdjęcia. Liczymy na współpracę. To może być tekst o „dziurawej” drodze z Olesna do Praszki, ale również o waszej udanej imprezie czy imieninach u cioci Gieni (nie, nie mamy nic przeciwko Genowefom). To wy – czytelnicy, jesteście solą tego portalu. Liczymy również na wasz lokalny patriotyzm. Razem możemy zmieniać naszą małą rzeczywistość.

Jak powiedział Albert Einstein: „Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości – twarda szkoła życia”. Wierzymy, że przeprowadzicie nas tą drogą. Czekamy na komentarze, zarówno te pochwalne, jak i krytyczne. Czasem będziemy się potykać, ale zawsze będziemy się podnosić. Cały czas się uczymy. Na błędach swoich i cudzych. Nie możemy wam obiecać, że będziemy idealni. Nie możemy wam obiecać, że będzie zawsze „na czas”. Ale możemy wam obiecać, że będziemy dawać z siebie wszystko!

Tymczasowo działy „ogłoszenia” i „baza firm” czekają na wasze maile i wpisy. Zapraszamy!

W każdej sprawie możecie do nas pisać na maila: redakcja@ool24.pl. Polecamy się również w sprawie reklamy: reklama@ool24.pl.

Podziel się