BO TAK na oleskim rynku

W sobotę 24 sierpnia na oleskim rynku zagrała grupa BO TAK, w składzie Marta Adamczak, Patrycja Adamczak, Sandra Skorupa i Waldemar Szydło.

Zespół działa od maja 2013 roku. Marta to ubiegłoroczna laureatka Szansy na Sukces. Był to program z utworami Ady i Ani Rusowicz. Oleśnianka wykonała wtedy utwór Ani Rusowicz “Ślepa miłość”. Waldek to były gitarzysta znanej oleskiej grupy Grin Piss.

– Każde z nas miało potrzebę gdzieś się pokazać, więc zaczęliśmy od Olesna, bo to nasze rodzinne miasto – mówi Marta. – Pierwszy raz wystąpiliśmy, dzięki uprzejmości Kariny Duch podczas koncertu Dla Ciebie Mamo, mobilizujący panie do badań mammograficznych. Później zagraliśmy w sobotę podczas Dni Olesna.

Zespół jest zachwycony sobotnim koncertem.

– Mamy nadzieję, że umilaliśmy sobotni wieczór oleśnianom na rynku – kontynuuje Marta. – Publiczność była sympatyczna, jak to zwykle ma miejsce przy piwku. To kameralna forma, która jak najbardziej nam odpowiada. Ludzie uśmiechali się szeroko, szczególnie podczas bisu, kiedy zagraliśmy ciut jazzową wersję “Ona tańczy dla mnie”.

Co gra zespół BO TAK?

Póki co gramy covery dosyć alternatywnych wykonawców, chcąc pokazać tym samym urok muzyki niszowej – mówi wokalistka. – Niebawem jednak chcemy się skupić na czymś naszym, bo mamy głowy pełne pomysłów i spore chęci.

Podziel się