Porażka trampkarzy z Ozimkiem

Małapanew Ozimek wygrał z OKS-em Olesno 3-1. Olescy trampkarze prowadzeni przez Dariusza Rozika grają w nowej I Opolskiej Lidze Trampkarzy, czyli na drugim stopniu rozgrywkowym. Pierwszy to Opolska Liga Trampkarzy. OKS wystawił w tym sezonie dwie trampkarskie drużyny, druga prowadzona przez Marcina Skowronka gra w II lidze trampkarzy.

Mecz z Ozimkiem odbył się w niedzielę (1 września) o godz. 14 na oleskim stadionie. Początkowo przewagę mieli gospodarze, co udokumentowali w 11. min. celnym strzałem z dystansu Dominika Flaka.

Dobrze grający strzelec bramki miał w pierwszej połowie okazję sam na sam z bramkarzem, ale została ona zaprzepaszczona. “Nie wykorzystane okazje się mszczą” – to stare piłkarskie powiedzenie. Ozimek jeszcze w pierwszej połowie zdobył dwie bramki i schodził na przerwę prowadząc 2-1.

W drugiej połowie goście dołożyli jeszcze jedno trafienie, na które odpowiedział Dominik Flak – zawodnik meczu w oleskich barwach.

OKS Olesno – Małapanew Ozimek 2-3 (1-2)

OKS: Michał Sas – Szymon Szczuka, Dominik Flak, Kamil Wolny, Adam Piontek, Oliver Kalus, Stanisław Dębski, Maciej Biernacki, Michał Goluch, Filip Niejadlik, Marco Zawada. Trener Dariusz Rozik.

Na zmianę: Karol Czernia, Marek Wodniok, Bartłomiej Skowronek, Paweł Sklorz, Łukasz Porębski.