Wejście smoka Stasia Dębskiego

Wejście smoka Stasia Dębskiego

Pierwsza drużyna oleskich trampkarzy, prowadzona przez Dariusza Rozika zremisowała u siebie ze Swornicą Czarnowąsy 1-1. Gola na wagę remisu strzelił Stanisław Dębski tuż po wejściu na boisku z ławki rezerwowych Grający w I Opolskiej Lidze Trampkarzy (II stopień rozgrywkowy w województwie) oleśnianie mieli zdecydowaną przewagę, ale nie potrafili jej udokumentować. Łatwość znajdowania się w sytuacjach podbramkowych wykazywał Paweł Szklorz, ale z równą łatwością okazje marnował.

Jak się strzela bramki pokazał Stanisław Dębski, który wszedł na boisku z ławki rezerwowych w 34. min, przyjął piłkę w okolicach szesnastego metra i uderzył nie do obrony. To się nazywa wejście smoka!

W przerwie trener Swornicy zrugał swoich zawodników. Na koniec odprawy, która była słyszana na całym stadionie (zawodnicy nie schodzili do szatni) szkoleniowiec rzucił: – “jeśli dzisiaj przegracie. to nie chcę was więcej widzieć”.

Podziałało!

Swornica dzielnie broniła dostępu do własnej bramki, a dodatkowa udało jej się strzelić gola z rzutu wolnego. W tej sytuacji nieco zawinił Bartłomiej Klonowski, oleski bramkarz, który dostał piłkę “za kołnierz”.

Oleśnianie próbowali wyjść na prowadzenie, między innymi po strzale Marko Zawady, ale piłka trafiła w słupek.

 

I Opolska Liga Trampkarzy, 4. Kolejka

Niedziela, 15 wrzesień 2013, 11:00

OKS Olesno – Swornica Czarnowąsy 1-1 (1-0)

Bramka dla OKS-u: Stanisław Dębski -34.

OKS: Bartłomiej Klonowski – Filip Niejadlik, Adam Piontek, Bartłomiej Skowronek, Szymon Szczuka, Dominik Flak, Karol Czernia, Oliver Kalus, Michał Goluch, Marko Zawada, Paweł Szklorz.

Na zmianę: Jakub Kościelny, Leszek Uniatowski, Marek Wodniok, Łukasz Porębski, Tomasz Brodziak, Stanisław Dębski, Patryk Baros. Trener Dariusz Rozik.

Podziel się