I Ty możesz zostać Miss

I Ty możesz zostać Miss

Do listopada bieżącego roku potrwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu piękności Miss Polski Olesna i Miss Nastolatek Olesna 2014. Wybory odbędą się na początku przyszłego roku w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie. Stawką, oprócz atrakcyjnych nagród, jest awans do finału wojewódzkiego Miss Polski Opolszczyzny i Miss Polski Nastolatek Opolszczyzny.

Wymagania nie są duże. Kandydatką do Miss Polski może być bezdzietna panna w wieku od 18 do 24 lat. Do Miss Nastolatek od 13 do 18 lat.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są internetowo na adres: wyborymissolesna@o2.pl

W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, miejscowość, wiek, telefon kontaktowy oraz wymiary: wzrost, biust, talia, biodra. Trzeba również napisać kilka zdań o sobie oraz przesłać zdjęcia – jedno portretowe, pozostałe całej sylwetki.

Wybrane panie spośród zgłoszeń zostaną zaproszone na casting, który odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie. Podczas castingu zostanie wybrane finałowe piętnaście kandydatek dorosłych oraz piętnaście nastoletnich.

Kandydatki będą uczestniczyć w kursie przygotowawczym oraz zajęciach z choreografii, aby przygotować się do wyborów.

Finalistki oprócz atrakcyjnych nagród otrzymają przepustkę do dalszych etapów wyborów Miss Polski 2014.

Organizatorem Wyborów są: Agencja Artystyczna Miss Media Events – Regionalny Przedstawiciel Biura Miss Polski oraz Miejski Dom Kultury w Oleśnie.

Patronat honorowy nad imprezą objął Sylwester Lewicki, burmistrz Olesna.

Mamy również przyjemność poinformować, że nasz portal objął patronat medialny nad imprezą, a kandydatki powalczą o specjalną nagrodę Miss OOL24.PL

Podziel się