Listopadowy turniej siatkarski

Listopadowy turniej siatkarski

Młodziczki OKS-u Olesno prowadzone przez Roberta Morawskiego uczestniczyły w “Listopadowym turnieju siatkarskim”, który odbył się w sobotę 16 listopada w sali Publicznego Gimnazjum nr 1 w Oleśnie.

W turnieju uczestniczyły trzy drużyny. Oprócz zawodniczek OKS-u z roczników 1999 i 2000, Technodrew Zawadzkie oraz zespół z Dobrodzienia. Oleśnianki zmagały się z dziewczętami z roczników 1995, 1996, 1997, 1998.

W pierwszym meczu przegrały 0:3 z Technodrewem Zawadzkie.

– Mimo porażki zawodniczki zagrały bardzo dobre spotkanie – ocenia Robert Morawski, trener OKS-u. – Szczególnie mogła się podobać gra obronna i akcje ofensywne w drugim secie, przegranym 20:25. Słabiej wyglądała zagrywka, a szkoda, bo mogliśmy się pokusić w tym secie o zwycięstwo.

W drugim spotkaniu Zawadzkie rozgromiło Dobrodzień, nie pozwalając rywalkom na zdobycie we wszystkich setach, nawet dziesięciu punktów.

W starciu miejscowych z Dobrodzieniem, górą były pierwsze, triumfując 3:0.

– Niepokojący jest fakt, że nasze zawodniczki, w starciu z teoretycznie słabszym przeciwnikiem szybko się dekoncentrują – mówi szkoleniowiec. – Do każdego starcia należy podchodzić w pełni skoncentrowanym.

OKS zagrał w składzie: Zuzanna Sykulska, Anna Bioły, Joanna Mirga, Małgorzata Biernacka, Aleksandra Sobczyk, Anna Wyrzyk, Paulina Czyrny, Idalia Anisimo, Julia Adamczyk, Barbara Bartela, Patrycja Wąsik, Karolina Glenc, Klaudia Frączek.

Oleskie młodziczki 8 grudnia zaprezentują się w trudnym turnieju w Kluczborku, gdzie zagrają z tamtejszą pierwszą i drugą drużyną.

Podziel się