Weterani z Praszki najlepsi

Weterani z Praszki najlepsi

Adam Kutynia został królem strzelców w Turnieju Halowej Piłki Nożnej Weteranów o Puchar Burmistrza w Praszce. Strzelił 10 bramek w 4 meczach.

– Po tylu latach gry już trochę łatwiej strzela mi się bramki – śmieje się Adam Kutynia, najskuteczniejszy zawodnik turnieju. – Poziom był dość wysoki, drużyny z Praszki i Wierzchlasu były mocne. My zajęliśmy dopiero trzecie miejsce, a liczyliśmy na wygraną. Mówi się trudno.

Zawody odbyły się 9 lutego w hali “Kotwica” w Praszce, a organizatorem był oczywiście M-GOKiS. Najlepszymi weteranami okazali się zawodnicy z Praszki, którzy wygrali wszystkie mecze.

DSCN2540

Weterani Praszka: Jarosław Wesoły, Bartłomiej Wilk, Tomasz Zajączkowski, Tomasz Stanaszek, Łukasz Gigiel, Jarosław Knaga, Cezary Pinkosz, Adam Michalski. Kierownik Jarosław Knaga.

W zawodach wzięło udział pięć drużyn, więc zagrano systemem “każdy z każdym”. Mecze trwały 16 minut bez zmian stron. Na boisku panowała przyjazna atmosfera, gdyż wielu piłkarzy znało się ze wspólnej gry. Trzeba przyznać, że zawodnicy mają spore doświadczenie, co nie jednokrotnie pokazali podczas turnieju.

Najlepszym bramkarzem został Jarosław Wesoły, zawodnik Weteranów Praszka

Zawody sędziowali: Bogdan Panek, Wiesław Kucia i Andrzej Garguła.

Tabela końcowa:

Miejsce

Drużyna

Punkty

1

Weterani Praszka

12

2

Orlik Wierzchlas

9

3

Weterani Olesno

6

4

Weterani Dalachów

3

5

Weterani Rusiec

0

Michał Krzyminski

Podziel się