Popis uczniów Młodzieżowego Studium Muzyki Rozrywkowej w Oleśnie

Popis uczniów Młodzieżowego Studium Muzyki Rozrywkowej w Oleśnie

Uczniowie z Młodzieżowego Studium Muzyki Rozrywkowej w Oleśnie zagrali rozrywkowy koncert zimowy, czyli po prostu dali popis swoich umiejętności. Chwalić się mają czym, co udowodnili podczas występów. Wszystko miało miejsce w czwartek 13 lutego w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie, który został zapełniony do ostatniego miejsca przez widzów.

W przedsięwzięcie było zaangażowanych wiele osób. Scena ledwo ich wszystkich pomieściła. Za przygotowanie odpowiadali: Roman Odoj, Tomasz Grajcar, Arkadiusz Suchara, Michał Maliński, Mateusz Pilot, Joanna Leśniak, Katarzyna Suchara i Karolina Wieczorek. Nad wszystkim pieczę sprawował dyrektor MSMR Korneliusz Wiatr.

Na scenie grano największe przeboje z lat 70. i 80. ubiegłego wieku, ale wkradły się też nowsze utwory. Między innymi takie hity jak:

– “This Is The Live” – Amy Macdonald w wykonaniu Sandry Kisiel,

– “Material Girl” – Madonna w wykonaniu Zuzanny Panicz,

– “Płynie w nas gorąca krew” – Bajm w wykonaniu duetu Magdaleny Skoczylas i Zuzanny Stysiak,

– “Marchewkowe pole” – Lady Pank w wykonaniu Jakuba Kierata,

– “Lunatycy” – Dżem w wykonaniu Alicji Szecówki,

– “Enjoy The Silence” – Depache Mode w wykonaniu Karoliny Jędrak,

– “Trójkąty i Kwadraty”- Dawid Podsiadło w wykonaniu Patryka Wanat.

Podczas trwania koncertu można była wygrać kalendarze, które zostały zaprojektowane z okazji 10-lecia istnienia Młodzieżowego Studium Muzyki Rozrywkowej. Wystarczyło odpowiedzieć na pytania prowadzących. Obowiązywała zasada “kto pierwszy, ten lepszy”.

Michał Krzyminski

Podziel się