Dni Otwarte w Oleskiej Lagunie

Dni Otwarte w Oleskiej Lagunie

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Oleśnie z okazji przypadającego 10-lecia Polski w Unii Europejskiej  zorganizowało imprezę pod nazwą „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”. Impreza odbyła się “Oleskiej Lagunie”, która jest najlepszym przykładem dobrze wykorzystanych dotacji unijnych.

Osoby, które odwiedziły pływalnię w niedzielę 4 maja miały okazję skorzystać ze zniżek biletów, a także z atrakcyjnych cen zabiegów hydroterapii. Dzieci miały możliwość spróbowania swoich sił w wodzie, grając w wodną koszykówkę, piłkę wodną oraz wodne ringo. Wszytko to odbywało się pod czujnym okiem ratowników. Nie zabrakło również atrakcji dla dorosłych. Dla nich przygotowano zajęcia “Aqua Zumba” prowadzone przez profesjonalnego instruktora.

Odwiedzający mieli okazję zaznajomienia się ze sposobem działalności Oleskiej Laguny. W głównym holu zostały wystawione specjalnie przygotowane gabloty, w których można było obejrzeć zdjęcia z imprez sportowo-rekreacyjnych.

Kampanie promocyjną “Dni otwarte Funduszy Europejskich” zorganizowało Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju z okazji 10-lecie Polski w Unie Europejskiej. Celem było pokazanie skoku cywilizacyjnego, jaki nastąpił w Polsce, dzięki obecności w UE i wdrażaniu funduszy europejskich.

 

Podziel się