Klaudia Spodzieja Miss Polski Opolszczyzny 2014!

Klaudia Spodzieja Miss Polski Opolszczyzny 2014!

Pochodząca z Praszki Klaudia Spodzieja, która wahała się czy wziąć udział w Wyborach Miss Polski Olesno, teraz może cieszyć się mianem najpiękniejszej w województwie opolskim. Opolska studentka będzie nas teraz reprezentować w ćwierćfinałach Miss Polski, które odbędą się 8 czerwca w Warszawie.

– Jestem mile zaskoczona mianem Miss Polski Opolszczyzny – mówi Klaudia. – Wiadomo, że jak się startuje w takiej imprezie, to chce się wygrać. Po wyborach w Oleśnie spadło na mnie wiele krytyki, ale tym sukcesem pokazałam wszystkim, że się mylili. Najważniejsze, to nie przejmować się ich zdaniem i realizować swoje cele. Teraz czekają mnie ćwierćfinały w Warszawie. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i będę chciała się tam pokazać z jak najlepszej strony.

I Wicemiss Opolszczyzny została Karolina Sitak (II Wicemiss Polski Olesna 2014),  tytuł II Wicemiss zdobyła Karolina Mainka. Miss Publiczności została Agnieszka Bodzianny.

Kilka informacji o nowej Miss Polski Opolszczyzny:

Wymiary: wzrost: 174, biust: 90, talia: 65, biodra: 95

Klaudia obecnie studiuje anglistykę na Uniwersytecie Opolskim. Prowadzi również zajęcia językowe dla dzieci. Przez cztery lata uprawiała taniec towarzyski, który do dziś jest jej pasją. W jej kręgu zainteresowań jest wszystko to, co związane jest z plastyką, sztuką i fotografią. Start w Wyborach to uzupełnienie jej bogatego portfolio. Jest osobą towarzyską i miłą, lecz umie też postawić na swoim. Lubi kontakt z innymi ludźmi.

W galerii doskonałe zdjęcia Mirosława Dedyka z imprezy.

Podziel się