Dzień Dziecka w Oleśnie – impreza, jakiej jeszcze nie było

Serdecznie zapraszamy na imprezę z okazji Dnia Dziecka, w niedzielę 1 czerwca w oleskim rynku. Impreza została  zorganizowana przez prężnie działającą grupę “Mamy z Olesna i okolic. Razem raźniej” przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Oleśnie.

Nasz Portal ma przyjemność być częścią tego sympatycznego wydarzenia, bowiem ostatnim punktem programu będzie rozstrzygnięcie naszego wspólnego konkursu “Mały Oleśnianin”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników konkursu, a także osoby, które zaangażowały się w głosowanie i dzielne wspieranie uczestników. Szczególnie zachęcamy do przybycia wszystkich rodziców, którzy biorą udział w konkursie, bowiem Burmistrz Olesna, Sylwester Lewicki przygotował dla nich małą niespodziankę.

Informujemy również, że w czasie imprezy, czyli 1 czerwca od godz. 13.00 do godziny 17.30 ulica Kościelna i Rynek w Oleśnie zostaną zamknięte dla ruchu pojazdów.

Liczymy na waszą obecność oraz na… sprzyjającą pogodę. Jednak nawet ona nie jest w stanie pokrzyżować planów dzielnym “Mamuśkom”, bowiem w razie kiepskiej pogody impreza zostanie przeniesiona do Miejskiego Domu Kultury w Oleśnie.

Podziel się