Rośniemy w siłę – garść statystyk

Rośniemy w siłę – garść statystyk

Wychodzimy z założenia, że działania większości instytucji i firm powinny być transparentne i przejrzyste. Przygotowaliśmy więc dla Was garść statystyk z pierwszego roku naszej działalności.

Nie ukrywamy również, że najzwyczajniej w świecie chcemy się pochwalić. Wydaje nam się, że mamy ku temu powody. Od rozpoczęcia działalności, czyli sierpnia 2013 roku, systematycznie rośniemy w siłę, co najlepiej przedstawia poniższy wykres.

wykres_maly_nowy

Najwięcej odwiedzin mieliśmy w lutym i maju 2014 roku, co spowodowane było możliwością głosowania na naszej stronie. W lutym wybieraliśmy bowiem Miss OOL24.pl, a w maju przeprowadzaliśmy konkurs “Mały Oleśnianin”, czyli na najlepsze zdjęcie dziecka z powiatu oleskiego.

W mediach, jak w każdej branży, są lepsze i gorsze okresy. Mówiąc najprościej – są miesiące, kiedy dzieje się bardzo dużo, ale są również miesiące spokojne, w których tematów trzeba szukać ze świecą.

Wzrost Waszych odwiedzin jest jednak łatwo zauważalny. Z miesiąca na miesiąc poznaje nas coraz więcej osób i można powiedzieć, że staliśmy się rozpoznawalni w powiecie oleskim. Oczywiście nie zamierzamy na tym poprzestawać, więc nadal będziemy szukać nowych rozwiązań i możliwości promocji.

Wiemy już co Was interesuje najbardziej, dlatego będziemy starali się wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom. Jako ciekawostkę podajemy najczęściej czytane posty w kolejnych miesiącach:

– Sierpień 2013: Dożynki Biskupice 2013

– Wrzesień 2013: Bomba lotnicza w Oleśnie

– Październik 2013: W Oleśnie odradza się silna koszykówka

– Listopad 2013: Ślubowanie oleskiej mundurówki

– Grudzień 2013: “Dwójka” dla Kamila

– Styczeń 2014: Impreza w Grocie dla WOŚP

– Luty 2014: Klaudia Spodzieja Miss Polski Olesna 2014

– Marzec 2014: Ukłony przed gorzowskimi mistrzami

– Kwiecień 2014: Olesno miastem turystycznym?

– Maj 2014: XIX Oleskie Uliczne Biegi Pokoju – Bieg o “Różę Olesna”

– Czerwiec 2014: Tragiczna noc w powiecie oleskim

– Lipiec 2014: Wielkie Otwarcie – Magnum Club Wachów

Z pozostałych statystyk można wyczytać, że odwiedzacie nas nie tylko z Polski, ale również Niemiec, Holandii czy Wielkiej Brytanii. Najczęściej korzystacie z komputera, ale coraz częściej sięgacie również po tablet czy komórkę.

wykresy_kraje_urzadzenia

Na koniec chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy z naszym Portalem. Na pierwszą rocznicę witryny, wzbogaciliśmy ją o nową funkcję – Ogłoszenia. Możecie tam absolutnie za darmo umieszczać wszystkie możliwe ogłoszenia związane z powiatem oleskim (kupię, sprzedam, oddam, znaleziono, dam pracę, poznam i wiele, wiele innych). Dział ogłoszeń znajdziecie tutaj: (link)

Dodaliśmy również nowe miejsca reklamowe, dzięki czemu nasza oferta stała się jeszcze atrakcyjniejsza.  Zachęcamy do promowania Państwa działalności za pomocą Portalu OOL24.pl.

Z okazji I rocznicy działalności Portalu mamy do zaproponowania promocję – do końca sierpnia 2014 roku przy wykupienia miejsca reklamowego na naszej witrynie na okres co najmniej miesiąca, otrzymujecie Państwo dodatkowy tydzień reklamy gratis!

Pozwoli to na dotarcie Państwa reklamy do jeszcze większej liczby osób. W sprawie reklamy prosimy o kontakt pod adresem: reklama@ool24.pl

Zachęcamy również do kontaktu z naszą redakcją. Chętnie podejmiemy niemal każdy temat. Obejmiemy Waszą imprezę patronatem medialnym, umieścimy na naszej stronie ciekawe teksty i zdjęcia. Wszystko można wysyłać na adres: redakcja@ool24.pl

Dziękujemy, że jesteście z nami. Mamy nadzieję, że wkrótce będzie nas coraz więcej i na stałe wtopimy się krajobraz Ziemi Oleskiej.

Pozdrawiamy

Redakcja OOl24.pl

Podziel się