Gorzowianie rozkręceni przed sezonem

Gorzowianie rozkręceni przed sezonem

Tydzień przed rozpoczynającym się sezonem opolskiej III ligi, siatkarze Pimat Iskra Gorzów Śląski wygrali turniej rozgrywany w Głogówku.

W sobotę 4 października gorzowianie spotkali się z rywalami, z którymi będą walczyć w lidze.

– Z grupy wyszliśmy z pierwszego miejsca pokonując Mechanika Nysę i Azymek Zdzieszowice II w stosunku 2:1. – relacjonuje trener Bogdan Pawlak. – Mecze spokojnie mogły skończyć się wynikami 2:0 jednak rotowałem składem, pozwalając zagrać wszystkim zawodnikom.

W półfinale rozgrywek Pimat Iskra pokonał Azymek Zdzieszowice I 2:0, co dało mu możliwość ponownej gry w finale z drużyną Azymyka I. W finale gorzowianie zdecydowanie pokonali siatkarzy ze Zdzieszowic 2:0.

Nagrodę MVP turnieju dostał rozgrywający Pimatu, Patryk Wesołowski, który dzięki szerokiemu wachlarzowi zagrań często w efektowny sposób “czyścił” siatkę.

W turnieju brało udział sześć zespołów: Pimat Iskra Gorzów Śląski, Miraż Głubczyce, Mechanik Nysa, Azymek Zdzieszowice I, Azymek Zdzieszowice II i SPS Głogówek.

Grano w dwóch grupach każdy z każdym do dwóch wygranych setów.

W gorzowskiej drużynie zagrali: Marcin Pinkosz, Patryk Wesołowski, Przemysław Gibek, Konrad Kopytnik, Filip Garncarek, Patryk Sodolski, Tomasz Kalinowski, Bartosz Kabała, Roland Huć, Michał Dąbrowny, Łukasz Bogacz, Marcin Nowakowski, Damian Noga, Tomasz Kostrzewa. Trener Bogdan Pawlak.

W sobotę 11 października gorzowianie rozpoczynają sezon 2014-2015 w opolskiej III lidze. W swojej hali zmierzą się z Jedynką Baborów o godzinie 17.00.

Gorąco zapraszamy na sobotni mecz!

Pimat Iskra Gorzów Śląski to po rozpadzie Volleyball Team OKS COCON Olesno, jedyna siatkarska drużyna w powiecie oleskim.

Podziel się