Zapowiedź sportowego weekendu (5-7 grudnia)

Zapowiedź sportowego weekendu (5-7 grudnia)

Jak co tydzień zapowiadamy sportowe wydarzenia, które odbędą się na arenach w naszym powiecie.

Zapraszamy!

Siatkówka

III Liga, 8 kolejka

Iskra Pimat Gorzów Śląski – Volley Wołczyn

Sobota, 6.12.2014., godz. 17.00

Obojętnie z kim gra Iskra – przeciwnicy są bez szans. Tym razem gorzowianie podejmują wicelidera z Wołczyna, co może sprawić, że spotkanie nie będzie tak jednostronne. Goście notują serię 5 wygranych z rzędu, ale i tak wypadają słabo przy 7 wygranych gospodarzy.

Gorzowianie, jeśli chcą wskoczyć na jeszcze wyższy poziom, potrzebują awansu. W lidze, gdzie nie mają sobie równych, więcej się nie nauczą.

Tenis stołowy

VI Grand Prix Gorzowa Śląskiego

VI Grand P

W niedzielę 7 grudnia zostanie przeprowadzano ostatnia runda VI Grand Prix Gorzowa Śląskiego, a więc tego dnia poznamy zwycięzców wszystkich kategorii.

Piłka nożna

II Liga Futsalu, 3 kolejka

Piast Gorzów Śląski – Kmicic Częstochowa

Niedziela, 7.12.2014., godz. 18.30

Pierwszy mecz Piasta zgromadził w gorzowskiej hali tłumy kibiców, co tylko pokazuje, że te rozgrywki cieszą się dużą popularnością. W 3 kolejce do Gorzowa Śląskiego przyjeżdża aktualny lider, co dodatkowo podwyższa rangę meczu.

Piast miał mało czasu na przygotowanie się do ligi futsalowej, ale w tym meczu obie ekipy są nowicjuszami. Kmicic w swoich szeregach ma byłych zawodników Rakowa, którzy mają aspiracje na szybki awans do ogólnopolskiej I Ligi. Zapowiada się kolejne show w Gorzowie!

III Ogólnopolski Turniej Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Praszce

nauczyciele

VII Praszkowska Liga Halowa

Niedziela, 7.12.2014r., godz.14.00

Rozgrywki, które od lat przyciągają wielu znakomitych piłkarzy znów wchodzą na salony. Już w tę niedzielę zaczną się emocje związane z VII Praszkowską Ligą Halową. Mistrza będzie bronić GEOTOP Olesno. Zapraszamy na halę “Kotwica” w Praszce.

początek I runda II runda

Michał Krzyminski

Podziel się