Wieczór Adwentowo-Bożonarodzeniowy w Magnum Club Wachów

Wieczór Adwentowo-Bożonarodzeniowy w Magnum Club Wachów

21 grudnia 2014 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Wachowie, ich rodzice oraz nauczyciele zaprosili wszystkich na coroczny Wieczór Adwentowo-Bożonarodzeniowy do sali klubu muzycznego MAGNUM w Wachowie. Wnętrze klubu, za sprawą świątecznego wystroju, na ten jeden wieczór stało się niezwykłym miejscem.

Na spotkanie przybyli liczni goście, a także skarbnik gminy Jan Jaskulski, który złożył wszystkim obecnym najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne w imieniu swoim i burmistrza Olesna, który niestety nie mógł osobiście uczestniczyć w tym spotkaniu.

W nowoczesnej sali jej właściciele – Państwo Ewa i Andrzej Dandykowie stworzyli niepowtarzalną atmosferę. Uczniowie szkoły w Wachowie mogli zaprezentować wokalno-słowne przedstawienie z okazji narodzin Jezusa Chrystusa na tle olbrzymiego telebimu, na którym za pomocą ledowych diod “wyczarowano” obrazy związane ze świętami Bożego Narodzenia.

Po Jasełkach kilkuset przybyłych gości wysłuchało instrumentalnych wersji popularnych kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów z Wachowa. Później rozpoczęło się wspólne świętowanie; pito herbatę, kawę, delektowano się smakiem pysznych ciast przygotowanych przez rodziców. Po zakończeniu imprezy, wychodzący żegnali się słowami: “Za rok w tym samym miejscu!”

Podziel się