Uczyli się od profesjonalistów

Uczyli się od profesjonalistów
Salon Fryzjerski Hubert Brodacki w poniedziałek 2 lutego zaprezentował pokaz fryzjerstwa i makijażu dla uczniów profilu fryzjerskiego Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim.

– Mieliśmy ogromną przyjemność zaprezentować to, co na co dzień jest naszą pracą, ale i również ogromną pasją – mówi Hubert Brodacki. – Podczas pokazu udało nam się zaprezentować stylizacje wieczorowe, strzyżenia damskie, strzyżenia męskie oraz makijaże. Bardzo dziękujemy Gronu Pedagogicznemu oraz młodzieży profilu fryzjerskiego z Zespołu Szkół Technicznych w Gorzowie za zaproszenie, gościnność, zaangażowanie i aktywność podczas pokazu. Dla nas to kolejne bardzo cenne doświadczenie.

W pokazie uczestniczyły cztery klasy technikum profilu fryzjerskiego. Organizatorami przedsięwzięcia byli Monika Erbert, nauczycielka praktycznej nauki zawodu w technikum i Tomasz Maleska, nauczyciel przedmiotów budowlanych.
– Mamy nadzieję, że udało nam się zainspirować uczniów, by tworzyli rzeczy piękne i stale się rozwijali – mówi Hubert Brodacki. – Bo fryzjerstwo to przemiana czegoś zwykłego w coś lepszego, a nawet nadzwyczajnego.
*- Zdjęcia Salon Fryzjerski Hubert Brodacki.
Podziel się