OKS Olesno pokonał trzecią drużynę Saltex IV Ligi

OKS Olesno pokonał trzecią drużynę Saltex IV Ligi

Po bramkach Witolda Bejma i Tomasza Woźnego OKS Olesno pokonuje w meczu wyjazdowym LZS Piotrówkę. Kolejne trzy punkty można oficjalnie doliczyć zawodnikom Grzegorza Krawczyka!

Nic nie zwiastowało początkowo takiego obrotu sprawy. To gospodarze prowadzili grę, a oleśnianie skupiali się przede wszystkim na obronie i rzadko wybierali się pod bramkę rywala.

Pierwszy gol wpadł już w 25. minucie. Strzelcem Witold Bejm, który szczęśliwie odnalazł się w polu karnym i dobił „na pustaka” strzał Kamila Jasiny.

OKS długo jednak się nie cieszył, bowiem moment po rozpoczęciu gry, LZS wyrównał.

Gra nadal toczyła się pod dyktando gospodarzy, ale po raz kolejny OKS wyszedł na prowadzenie. Autorem drugiej bramki był Tomasz Woźny, który w zamieszaniu w polu karnym umieścił piłkę w siatce.

OKS mógł jeszcze podwyższyć prowadzenie w pierwszej połowie, ale Tomasz Kubacki zmarnował rzut karny po faulu na Arkadiuszu Świercu w 43. minucie.

– W drugiej połówce LZS Piotrówka dążył do remisu, ale my mądrze się broniliśmy – mówi Andrzej Krzyminski, zawodnik OKS-u. – Byliśmy skoncentrowani i nie daliśmy sobie odebrać wygranej. Styl naszej gry może nie zachwycał, ale najważniejsze są dla nas trzy punkty.

LZS Piotrówka – OKS Olesno 1-2 (1-2)

0-1 WitoldBejm – 25., 1-2 Tomasz Woźny – 30.

OKS: Kościelny – Pawelec, Woźny, Świerc, Jeziorowski – Kubacki (84. Popczyk), Górka, Krzyminski, , Górski, Bejm (89. Skowronek) – Jasina (65. Kożuchowski). Trener Grzegorz Krawczyk.

Michał Krzyminski

*- Zdjęcie nie pochodzi z meczu OKS Olesno – LZS Piotrówka.

Podziel się