Dziesięć bramek lidera

Dziesięć bramek lidera

LZS Kościeliska zaaplikował 10 bramek LZS-owi Wojciechów, nie tracąc żadnej w 15 kolejce oleskiej B-klasy. Wynik mówi sam za siebie, na boisku panował lider. Goście z kolei po dwóch czerwonych kartkach, mecz musieli kończyć w dziewiątkę.

Porażka z LZS-em Przedmość podziałała na zawodników Sebastiana Kopela piorunująco. Od samego początku rzucili się na przyjezdnych, czego efektem były szybko zdobyte dwie bramki. Pierwsza przez Michała Michalaka (trafienie samobójcze) oraz  Pawła Majchrowskiego. To ułożyło spotkanie, a LZS Wojciechów chcąc coś ugrać, musiał się otworzyć.

Na wiele jednak to się nie zdało, bowiem kolejne bramki padały tylko po stronie gospodarzy. W pierwszej połowie hat-trika skompletował Majchrowski, a po przerwie dołożył kolejną.

W drugiej połowie na listę strzelców wpisywali się jeszcze: dwukrotnie Damian Włoszczyk i Arkadiusz Tomaszewski, jedną dorzucił Michał Biniek. Na wysoki wynik wpłynęły również dwie czerwone kartki po stronie gości, a otrzymali je Rafał Lesik (60.) i Piotr Izydorczyk (80.)

Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu podopiecznych Andrzeja Jasiny, ale jak nie idzie, to nie idzie. Tak najprościej można było podsumować grę LZS-u Wojciechów.  LZS Kościeliska postraszył i potwierdził, że jego aktualna pozycja w tabeli nie jest przypadkiem.

B-klasa, 15 kolejka, 12.04.2015

LZS Kościeliska – LZS Wojciechów 10-0 (4-0)

Bramki: 4x Paweł Majchrowski, 2x Damian Włoszczyk, 2x Arkadiusz Tomaszewski, Michał Biniek, Michał Michalak (trafienie samobójcze)

LZS Kościeliska: Andrzej Brzóska, Damian Włoszczyk, Krzysztof Gorzołka, Damian Krawczyk, Michał Biniek, Damian Matlęga (Tomasz Wyrwich), Andrzej Grabiński ( 60. Krzysztof Kubik), Fabian Pietrzak (50. Joachim Lislowski), Łukasz Cieślak (75. Patryk Mann), Paweł Majchrowski, Arkadiusz Tomaszewski. Trener Sebastian Kopel.

LZS Wojciechów: Piotr Polak, Paweł Banaś (46. Marek Wojtycha), Piotr Izydorczyk, Adrian Jaroń, Rafał Lesik, Marcin Łosik (65. Dariusz Ścupider), Sławomir Psyk, Michał Michalak, Adrian Zwoliński, Grzegorz Grzywna, Kamil Klemens. Trener Andrzej Jasina.

Michał Krzyminski

Podziel się