Mały Oleśnianin II – głosowanie

Mały Oleśnianin II – głosowanie

Zapraszamy do oddawania głosów w konkursie “Mały Oleśnianin II” na najładniejsze zdjęcie dziecka z powiatu oleskiego. Konkurs organizowany jest przez nasz Portal oraz grupę “Mamy z Olesna i okolic. Razem raźniej”.

Poniżej znajdują się zdjęcia wszystkich dzieci zgłoszonych do konkursu. Pod zdjęciami umieszczona została ankieta, poprzez którą odbywa się głosowanie. Każdy czytelnik naszego portalu może oddać 1 głos dziennie z jednego komputera.

Głosowanie odbędzie się od 18 maja do północy 29 maja 2015 roku. 

Konkurs “Mały Oleśnianin” to tylko lokalna zabawa. Gorąco zachęcamy do uczciwego głosowania. Będziemy na bieżąco monitorować głosowanie, a z nieuczciwego dodawania głosów wyciągane zostaną konsekwencje.

Mamy przyjemność poinformować, że Sylwester Lewicki, burmistrz Olesna przygotował dla wszystkich uczestników konkursu upominek, dlatego zapraszamy na oleski rynek na Dzień Dziecka, organizowany przez grupę “Mamy z Olesna i okolic” 31 maja na godzinę 16.30, kiedy to odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu “Mały Oleśnianin II”. 

Dziesięć pierwszych prac konkursowych z największą ilością głosów otrzyma atrakcyjne nagrody (pierwszeństwo wyboru nagrody będą mieli kolejni zwycięzcy konkursu):

a) Dwa rodzinne bilety wstępu do JuraParku w Krasiejowie dla całej rodziny, sponsoruje UKS Gwiazda Olesno,

uks-gwiazda-logo-v9-864x319

b) Cztery bony do Salonu Fryzjerskiego Huberta Brodackiego,

loga Hubert Brodacki.

c) Bon o wartości 100 złotych do sklepu 5. 10. 15. w galerii handlowej „Nowe Stare Kino” w Oleśnie,

510152.-320x84

 

 

 

 

d) Bon o wartości 100 złotych do sklepu Butik Malucha w Oleśnie przy ulicy Jana Pieloka 4.

logo (1)

 

 

 

 

 

 

 

e) Profesjonalna sesja zdjęciowa w wykonaniu firmy LaiCoti Fotografia Joanna Hęcińska.

laicoti_ze_strony

f) Talon rodzinny do pływalni “Oleska Laguna”.

logo-top

(Kolejność wyświetlanych zdjęć wybrana została losowo).

Głosowanie zostało zakończone. Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród wszystkim uczestnikom odbędzie się podczas Dnia Dziecka w Oleśnie, w najbliższą niedzielę  na oleskim rynku. Zapraszamy!

Podziel się