Walczyli o puchar komendanta policji

Walczyli o puchar komendanta policji

W czwartek 28 maja na oleskim “Orliku” spotkali się strażacy, policjanci, urzędnicy i uczniowie, aby powalczyć o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Oleśnie.

Turniej odbył się już po raz trzeci w ramach Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki “Stop Uzależnieniom”. Na boisku panowała sportowa rywalizacja, ale wszystko w duchu fair play. Jak to bywa w podobnych turniejach, wynik miał znaczenie drugorzędne, a ważniejsze było spotkanie i przełamywanie barier.

To z pewnością się udało, bowiem w duchu sportowych wzmagań rywalizowały reprezentacje: Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnie, Komendy Powiatowej Policji w Oleśnie, Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta i Gminy Olesno, Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Oleśnie oraz oleskich szkół: Zespołu Szkół, Zespołu Szkół Zawodowych, Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących.

Najlepszymi drużynami okazały się reprezentacje oleskich strażaków oraz Zespołu Szkół w Oleśnie. Uczniowie okazali się zdecydowanie lepsi, wygrywając 3-0. W zwycięskiej drużynie brylował zwłaszcza Thomas Skowronek, na co dzień zawodnik OKS-u Olesno.

Organizatorami turnieju byli olescy policjanci, Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Oleśnie oraz Młodzieżowe Centrum Kariery w Oleśnie.

Podziel się