Nasz DJ podbija Europę

Nasz DJ podbija Europę

Kamil Puchała z Zębowic, znany szerzej jako DJ Dee Push, wrócił Właśnie z Malty, gdzie miał przyjemność wystąpić na imprezie ISLE OF MTV MALTA 2015. Mimo tysięcy zgłoszeń właśnie jego set został wybrany. 7 lipca miał przyjemność wystąpić przed wielotysięczną publicznością, obok gwiazd znanych na całym świecie, m.in. Martina Garixa czy Jasona Derulo.

– Ten rok zaczał się bardzo dobrze. Każda nagroda jest ważna, szczególnie dla tak młodego DJ-a jakim jestem, ale wyróżnienie w międzynarodowym konkursie to naprawdę wielkie przeżycie – mówi Kamil Puchała. – Po zdobycia tytułu Mistrza Polski Prezenterów Muzycznych 2015 myślałem, że spełniłem swoje marzenia. Aż przypadkiem nie natknąłem sie na konkurs MTV. Zaryzykowałem. Nagrałem seta i czekałem. Nie mogłem uwierzyć, kiedy zadzwonili organizatorzy z wiadomością, że to właśnie ja lecę na Maltę.

Dj Dee Push powoli wspina się na kolejne szczeble muzycznej kariery.

– Wystąpić u boku samego Martina Garixa to dla mnie naprawdę duże osiągnięcie – ocenia Dj. – Poczułem, że nigdy nie byłem tak daleko w mojej karierze, ale wcale nie mam zamiaru na tym skończyć.

Na jednym sukcesie nie chce poprzestać i zdaje sobie sprawę, że przed nim jeszcze daleka droga.

– Póki co chcę troszkę odpocząć. Ostatnio zajmowałem się organizacją imprez, m.in. Beach Party w Osowcu. Oczywiście nie zamierzam odchodzić z klubów, które są mi tak bliskie, jak Cina w Opolu czy katowickie Energy 2000. Mam zamiar nacieszyć się sukcesem z najbliższymi, a potem zacząć pracować nad rozwojem mojej muzyki.

Kamil pokazał, że jest jednym z najlepszych w swoim fachu. Mimo tego nadal jest aktywny w swojej najbliższej okolicy – w niedzielę 12 lipca wystąpi w klubie Magnum Club Wachów.

Damian Pietruska

*- Zdjęcie grupy Ultra Party.

Podziel się