Zapowiedź imprezowo-sportowego weekendu (25-26 lipca)

Zapowiedź imprezowo-sportowego weekendu (25-26 lipca)

Cykl “Zapowiedzi sportowego weekendu” przekształcamy na okres wakacyjny w cykl “Zapowiedzi imprezowo-sportowego weekendu”. Okres wakacji to bowiem czas odpoczynku, ale również wielu festynów, imprez integracyjnych, dni miast i wiosek, a w późniejszym terminie również dożynek.

Chcemy, by nasi czytelnicy byli na bieżąco z kalendarzem imprez i przed wyjściem z domu mieli szeroki wachlarz możliwości spędzania wolnego czasu. Zachęcamy, więc wszystkich organizatorów imprez wszelakich do kontaktu z nami poprzez adres e-mail: redakcja@ool24.pl

W drogę!


Dni Olesna 2015

Zdecydowanie największa impreza weekendu, a być może całego roku w powiecie oleskim. Jak zwykle zaplanowano trzy dni szaleństwa i można się spodziewać, że do Olesna zjadą się tłumy.

dniolesna2015


Wystawa malarstwa – aerografia – Robert Pawlik

Podczas Dni Olesna jedną z atrakcji będzie wystawa malarstwa Roberta Pawlika, który tworzy w technice malowania aerografem, czyli małym pistoletem lakierniczym.

Gorąco polecamy!

pawlikart


IV Turniej Streetbasket

Kolejna z dodatkowych atrakcji Dni Olesna. Czwarta już edycja koszykarskich zawodów na oleskim orliku.

streetbasket


Magnum Club Wachów

Dokładnie rok minął od czasu otwarcia nowej dyskoteki Magnum Club Wachów. To okazja do hucznego świętowania, dlatego organizatorzy zaplanowali naprawdę wiele atrakcji. To tam również imprezowicze prawdopodobnie będą kończyć świętowanie Dni Olesna 2015.

25-26.07


“Lato na Orliku” – Gorzów Śląski

wakacje turniej pilki noznej


Grand Prix Gorzowa Śląskiego – siatkówka plażowa

2015 siatkowka plazowa


Śląski Salon Kulturalny – Borki Wielkie

W piątek 24 lipca o godz. 20.00 w Borkach Wielkich w barze przy ulicy Młyńskiej odbędzie się Śląski Salon Kulturalny, w którym wystąpi Marcin Melon, autor książki “Komisorz Hanusik”. Podczas spotkania zostanie wyświetlony również film Mateusza Pawełczyka “Komisorz Hanusik i Warszawiok”.

PlakatMelon

Podziel się