Najmłodszy policjant w Oleśnie

Najmłodszy policjant w Oleśnie

Fabian Bach uczestniczył wspólnie z policjantami garnizonu opolskiego w wojewódzkich obchodach Święta Policji. Czterolatek wystąpił w kompletnym umundurowaniu służbowym funkcjonariusza policji. Komendant Powiatowy Policji w Oleśnie insp. Tomasz Kubicki zaprosił młodego oleśnianina do zwiedzenia komendy i spotkania z mundurowymi.

Fabian Bach wraz z rodzicami i siostrą odwiedził w komendzie oleskich policjantów. Czterolatek kilka dni wcześniej uczestniczył w uroczystych obchodach Święta Policji w oleskim rynku. Chłopiec wystąpił tam w umundurowaniu służbowym funkcjonariusza policji. Komendant Powiatowy Policji w Oleśnie insp. Tomasz Kubicki zaprosił młodego pasjonata munduru do zwiedzenia komendy i spotkania z policjantami.

Fabian uczęszcza do przedszkola nr 4 w Oleśnie. Jak mówią jego rodzice, uwielbia wszystko co „policyjne”. Podczas wizyty w komendzie miał przy sobie kajdanki, „pistolet”, kask, a nawet radiostację. Jak się później okazało, bez problemu potrafił uruchomić w radiowozie i motocyklu sygnały błyskowe oraz syrenę, czy też założyć kajdanki policyjne.

Fabian zna również imiona i nazwiska aktorów oraz grane przez nich role w popularnych serialach telewizyjnych dotyczące pracy policjantów. Sam o sobie mówi, że “będzie policjantem i strażakiem”.

*- Informacja i zdjęcia: KPP Olesno.

Podziel się