Hurtownia Elektryczna Doktorvolt w czołówce polskich sklepów internetowych!

Hurtownia Elektryczna Doktorvolt w czołówce polskich sklepów internetowych!

Hurtownia Elektryczna Doktorvolt z Dobrodzienia to przykład prężnie rozwijającej się firmy w powiecie oleskim i znak dla młodych, że można z sukcesami prowadzić działalność w regionie.

– Nasza hurtownia na polskim rynku istnieje już 2 lata – mówi Zbigniew Maleska, właściciel firmy. – Był to okres ciężkiej i trudnej pracy. Nieustanna walka o klienta, ciągła konkurencja z większymi hurtowniami, czasami i nieprzespane noce, tylko po to, by zapewnić dobrą, szybką i niezawodną obsługę. Cechą wyróżniającą Doktoravolta od konkurencji jest stała dostępność asortymentu i najniższe ceny w Polsce.

Trudy jednak nie poszły na marne, firma się rozwija, pracowników jest coraz więcej, a pracy wcale nie ubywa. Obecnie zatrudnionych jest 7 osób, z czego najmłodszy pracownik ma 18 lat. Ekipa jest sympatyczna, wszyscy są dla siebie mili i w razie potrzeby pomagają sobie nawzajem.

Profesjonalną obsługę potwierdzają liczne certyfikaty, m.in.: Trusted Shops, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej lub Firma Godna Zaufania. Doktorvolt cechuje się nienaganną opinią wśród klientów oraz kontrahentów.

Nie możemy również pominąć nowego sklepu internetowego, który przyciąga wzrok, jest przejrzysty i przyjazny dla starszych osób.

– Ściąganie towaru z magazynów i jego wysyłka zawsze były trudne, gdyż nic nie było zautomatyzowane – ocenia Zbigniew Maleska. – Dzięki pomocy firmy informatycznej Pixel-Meal wszystko zaczyna nabierać kolorów. To im zawdzięczamy nowy wygląd sklepu, którego odświeżona wersja jest dostępna dopiero od tygodnia.

Doktorvolt nie zamyka się również na najnowsze technologie, co obrazuje film reklamowy dostępny w najwyższej możliwej obecnie jakości.

Doktorvolt w miarę możliwości pomaga miejscowym w organizacji otwartych imprez:

– Wsparliśmy organizatorów Fire Truck Show 2015 w Główczycach, sponsorujemy okoliczne dożynki, w ubiegły weekend byliśmy w Malichowie, gdzie również wspieraliśmy Mistrzostwa Polski Młodych Koni – mówi właściciel firmy.

Hurtownia ma również wielkie plany na kolejne lata:

-W przyszłym roku planujemy budowę nowego magazynu i hali w Malichowie, po to by móc się dalej rozwijać i sprzedawać jeszcze więcej produktów – podsumowuje Zbigniew Maleska.

Asortyment hurtowni www.doktorvolt.pl stale się powiększa, zapał do pracy nie ustaje, a my życzymy im dalszych sukcesów w przyszłości!

*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się