OKS Olesno tonie

OKS Olesno tonie

Śląsk Łubniany wygrał z OKS-em 3-1, czym zepchnął go na 16 miejsce w tabeli. Zła passa oleśnian trwa i nic nie zwiastuje jej przerwania.

Mecz w Łubnianach nie stał na wysokim poziomie, ale więcej z gry mieli gospodarze. Już w 15. minucie otworzyli wynik, a kolejne trafienie dołożyli jeszcze w pierwszej połowie. OKS próbował, szukał, ale na tym koniec. W drugiej odsłonie wiele się nie zmieniło i  trafiając na 3-0, Śląsk dobił gości. Honorową bramkę dla oleśnian zdobył Michał Bienias w 92. minucie.

To już piąta porażka zawodników Grzegorza Krawczyka w tym sezonie, a ostatnią wygraną zanotowali 29 sierpnia. Jest październik i widma poprawy gry nie widać. Aktualnie po 10 kolejkach OKS ma 9 punktów, tylko o 2 więcej niż w fatalnym sezonie 2014/2015 w tym samym czasie.

OKS niczym Titanic ładnie się prezentuje, ale gdy przychodzi pokazać co się potrafi, zawodzi. Oby tylko nie skończył jak wspomniany transatlantyk. IV Liga jeszcze się nie kończy, przed nami 24 kolejki i sporo punktów do zgarnięcia.

OKS-ie, zbudź się!

Michał Krzyminski

IV Liga, 9 kolejka, 3.10.2015

Śląsk Łubniany – OKS Olesno 3-1

bramki: 3-1 Michał Bienias – 92.

OKS: Kościelny, Górski, Woźny, Świerc (85. Pawelec), Kubacki, Hober, Meryk (75. Krzyminski), Górka, Brzenska (65. Jainta), Skowronek (60. Jasina), Bienias. Trener Grzegorz Krawczyk.

 

Podziel się