Fabian Kowolik: “Wszystko trwa, dopóki sam tego chcesz”

Fabian Kowolik: “Wszystko trwa, dopóki sam tego chcesz”

Pochodzący z malutkich Główczyc piosenkarz, za namową narzeczonej pojechał na wstępne castingi do programu The Voice of Poland. Ku swojemu zdziwieniu zaproszono go do “Przesłuchań w ciemno”, gdzie po zaśpiewaniu “Wherever You Will Go” zachwycił Jury i znalazł się w grupie Marii Sadowskiej. Tak spełnia marzenia Fabian Kowolik.

Wielka szansa czeka na Fabiana również w głosowaniu Radia Zet “Mikrofon Radia Zet”, gdzie internauci mogą oddawać głosy na ulubionych wykonawców. Zwycięzca ruszy w Wakacyjną Trasę Lato Zet i Dwójki oraz będzie miał swój utwór na liście przebojów. Dla piosenkarza to wielka szansa na zaistnienie na polskiej scenie muzycznej. Serdecznie zachęcamy do głosowania pod linkiem:

Głosowanie

Wokalista zespołu Redrow przeszedł “Przesłuchania w ciemno”, gdzie zainteresowali się nim Andrzej Piaseczny i Maria Sadowska. Ostatecznie znalazł się w grupie Sadowskiej, gdzie teraz będzie brał udział w bitwie. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie narzeczona Fabiana, Roksana.

– Ja sam jestem osobą waleczną i staram się spełniać moje marzenia – mówi Fabian Kowolik. – Do udziału w programie przekonała mnie jednak moja narzeczona. Roksana powiedziała, że muszę spróbować swoich sił i w końcu pojechaliśmy do Warszawy. Ogromne wsparcie od najbliższych daje mi motywację do dalszej walki.

Każdy kolejny etap, to dla mnie super przygoda. Teraz czas na bitwy, gdzie będziemy walczyć o przejście dalej. Pani Maria Sadowska dobierze nas w pary i będziemy “śpiewać przeciwko sobie”. Oczywiście nie rywalizujemy na śmierć i życie, każdy sobie pomaga i panuje tutaj super atmosfera. Nie znam jeszcze utworu, z którym będę musiał się zmierzyć, ale dam z siebie wszystko.

Po części artystycznej opiekunka grupy wybierze osobę, która zostanie w programie. Przegrani, jeśli zachwycą innych jurorów, mają szanse na przejście do innej drużyny. Reszta zakończy występy.

– Nie można to nazwać rywalizacją, współpracujemy ze sobą i każdy każdemu kibicuje – mówi Fabian.

Wielkim marzeniem piosenkarza jest również wydanie płyty.

– Niedługo wchodzę do studia i będę nagrywać singiel. Ponadto ciągle działam z chłopakami w zespole Redrow, gdzie razem tworzymy. W muzyce najważniejsze jest dzielenie się oraz przekazywanie emocji i o to nam chodzi. Myslovitz śpiewa: “Wszystko trwa dopóki sam tego chcesz” i to jest moja dewiza. Trzeba walczyć o swoje marzenia! – kończy Fabian Kowolik.

Przypominamy raz jeszcze o głosowaniu w Radiu Zet. a w każdą sobotę odsyłamy Państwa do TVP 2, gdzie będzie można usłyszeć Fabiana Kowolika.

Michał Krzyminski

Wherever You Will Go w wykonaniu Fabiana Kowolika, które na youtube ma już ponad 200 tysięcy wyświetleń:

Podziel się