Fabian Kowolik – jeszcze o nim usłyszymy!

Fabian Kowolik – jeszcze o nim usłyszymy!

Ogrom pochwał, grono wielbicielek, fan club, rozwój muzyczny i wiele innych pozytywów wyniósł Fabian Kowolik z programu The Voice of Poland. Jedno jest pewne – jeszcze o nim usłyszymy.

W sobotę 31 października pochodzący z Główczyc Fabian Kowolik odpadł z programu The Voice of Poland, mimo że usłyszał na swój temat sporo pochwał. Oto przykłady:

– Tomson i Baron: “Fabian, zaśpiewałeś dzisiaj tak, że kapcie spadają”.

– Edyta Górniak: “Fabian, piękne to było. Dziękuję Ci bardzo”.

Występ można zobczyć pod linkiem:

http://voice.tvp.pl/22431015/fabian-kowolik-here-without-you-nokaut

Sam Fabian zdradza nam co działo się ostatnio w jego życiu:

– Mimo że odpadłem z dalszej rywalizacji w programie, znajduje w tym wiele pozytywnych aspektów: mega fajna przygoda, wspaniali ludzie, krok do przodu w muzyce, mega potężne wsparcie, które daje mi poteżnego kopa w dalszej pracy.

Wybór trenera był najlepszą decyzją jaką mogłem podjąć w tamtym momencie na „przesłuchaniach w ciemno”. To, że Maria Sadowska też jest osobą waleczną, utwierdziła mnie bardziej w tej mojej walce o kolejne cele.  To, że znalazłem się w tej drużynie przyczyniło się do tego, że zawsze mogę na nią liczyć, jak z resztą każdy z uczestników drużyny Marysi. Mimo że odpadłem to non stop mam przyjemność walczyć o Mikrofon Radia Zet – już czwarty tydzień jestem na pierwszym miejscu!

Przypominamy, że głosować można codziennie oddając 2 głosy na występ z Przesłuchań z Ciemno. Do końca głosowania zostały trzy tygodnie.

– Dziękuję każdemu, kto dziennie głosuje. Jesteście częścią tego, że mój singiel, nad którym pracuje, ma szansę znaleźć się na liście przebojów Radia Zet. Dodatkowo zwycięzca głosowania pojedzie w trasę koncertową z Latem Zet i Dwójki. Dziękuję za mega wsparcie i wszystkie komentarze, które do mnie napływają. Pragnę dzielić się moimi emocjami i najpiękniejszymi chwilami. Dziękuję Wam! Living The Dream! – kontynuuje Fabian Kowolik.

Wokalista zdradza nam, że w niedalekiej przyszłości planuje wydać płytę.

– Mam dużo pomysłów w głowie i sporo nagranych utworów, które zamierzam odświeżyć w studio. Mogę obiecać, że płyta coraz bliżej – kończy Fabian Kowolik

Pomóżmy spełnić marzenie Fabiana oddając na niego głos tutaj:

http://www.radiozet.pl/Radio/Polecamy/Voice-of-Poland/Glosowanie

Ponadto zapraszamy na oficjalny profil Fan Clubu Fabiana Kowolika:

https://www.facebook.com/Fabian-Kowolik-Fan-Club-856680367784012/

Michał Krzyminski

Podziel się