• Home »
  • Sport »
  • Przygoda w dwa ognie oleskiej “Trójki” trwa nadal. Półfinał wojewódzki wygrany!

Przygoda w dwa ognie oleskiej “Trójki” trwa nadal. Półfinał wojewódzki wygrany!

Przygoda w dwa ognie oleskiej “Trójki” trwa nadal. Półfinał wojewódzki wygrany!

Dziewczęta z oleskiej “Trójki” zwyciężyły w półfinale wojewódzkim w dwa ognie, który odbył się 4 listopada w Dobrzeniu Wielkim.

O awans do ścisłego finału wojewódzkiego walczyły cztery drużyny: PSP 29 Opole, PSP Dobrzeń Wielki, PSP Strzelce Opolskie i nasze dziewczęta.

Reprezentacja PSP Strzelce Opolskie została zbyt późno zgłoszona przez szkołę do zawodów i niestety nie dopuszczono dziewcząt do rozgrywek.

Wyniki poszczególnych meczów naszej drużyny:

PSP 3 Olesno – PSP Opole 20:19

PSP 3 Olesno – PSP Dobrzeń Wielki 22:9

– Największe emocje wywołał mecz z zawodniczkami z Opola, ponieważ pierwszą połowę przegrywałyśmy jednym punktem – mówi Barbara Bioły, trener PSP 3 Olesno. – Pełna mobilizacja, skupienie i do końca zachowana zimna krew pozwoliły mam wygrać. Każda zawodniczka wywiązała się ze swojego zadania w stu procentach.

Skład zwycięskiej drużyny: Oliwia Biniek – kapitan, Zuzanna Niesłony, Weronika Brodacka, Magdalena Chęcińska, Julia Hęcinska, Aleksandra Bąk, Natalia Ptaszyńska, Anna Szukała, Tamara Biniek i Anna Hyla.

– Postaramy się godnie reprezentować nasze miasto w Mistrzostwach Województwa – mówi Barbara Bioły. – Gratulację dziewczęta.

*- Informacja i zdjęcia: PSP 3 Olesno.

Podziel się