Niezapomniany wieczór w Wachowie

Niezapomniany wieczór w Wachowie

W niedzielę 13 grudnia w sali klubu muzycznego Magnum, Publiczna Szkoła Podstawowa w Wachowie przygotowała Wieczór Adwentowo-Bożonarodzeniowy.

Po przywitaniu gości przez Ewę Płaziuk, dyrektora placówki, uczniowie zaprezentowali przedstawienie na podstawie „Opowieści wigilijnej” Karola Dickens’a. W wyjątkowy nastrój wprowadzały odpowiednia oprawa muzyczna i tło olbrzymiego telebimu, na którym za pomocą LED-owych diod wyświetlono obrazy związane z tą opowieścią.

Po przedstawieniu można było wysłuchać kolędy w wykonaniu najmłodszych uczniów klasy pierwszej. Następnie zaprezentowali się pozostali uczniowie wykonując wersje instrumentalne lub wokalne znanych kolęd i pastorałek.

Później, w blasku świec, rozpoczęło się wspólne świętowanie: była kawa, herbata oraz przepyszne ciasta przygotowane przez rodziców. Była także licytacja chatek piernikowych, każdy mógł kupić stroik świąteczny oraz pięknie udekorowane pierniki.

Dyrekcja, grono pedagogicznie i uczniowie szkoły w Wachowie serdecznie dziękują Państwu Ewie i Andrzejowi Dandyk za udostępnienie sali i stworzenie wyjątkowej atmosfery.

*- Informacja: PSP Wachów. Zdjęcia: Marcin Matyjak – EM Media Group.

Podziel się