Porażka i zwycięstwo oleskich siatkarek

W niedzielę 13 grudnia kolejne mecze ligowe rozegrały kadetki i juniorki OKS-u Olesno. Kadetki przegrały, juniorki wygrały.

Kadetki zmierzyły się z rówieśniczkami z Kędzierzyna-Koźla. Pierwszego seta, po wyrównanej walce wygrały oleśnianki (25:23), jednak mimo dobrej gry, w kolejnych setach poległy, przegrywając 1:3. Spotkanie stało na wysokim, wyrównanym poziomie.

OKS wystąpił w składzie: Barbara Bartela, Zuzanna Suder, Zuzanna Sykulska, Aleksandra Sobczak, Patrycja Wąsik, Hanna Źrebiec, Aleksandra Brzęczek, Wiktoria Wiecha, Julia Chęcińska, Agata Wąsik.

Tabela (kliknij, aby powiększyć).

tabela_13_12_2015_kadetka

Juniorki również podejmowały zespół z Kędzierzyna-Koźla, a walka w każdym secie także była bardzo zacięta, toczyła się aż do ostatniego punktu. Po trudnym meczu 3:1 zwyciężyła drużyna OKS-u Olesno, która nadal utrzymuje wysoką drugą pozycję w rozgrywkach o mistrzostwo województwa.

OKS wystąpił w składzie: Zuzanna Tiffert, Julia Izydorczyk, Klaudia Hajduk, Daria Kołodziej, Julia Szydło, Wiktoria Stuligłowa, Zuzanna Sykulska, Zuzanna Suder, Barbara Bartela, Aleksandra Małysa, Monika Bednarska, Hanna Źrebiec i Aleksandra Brzęczek.

tabela_13_12_2015 juniorka

Młodziczki aktualnie maja przerwę w rozgrywkach i powrócą do rywalizacji 9 stycznia meczem z opolankami, który rozegrają w Opolu, a rewanż odbędzie się w Oleśnie 23 stycznia. Zwycięzca tego dwumeczu będzie walczył o miejsca od pierwszego do czwartego w rozgrywkach.

Kadetki najbliższy mecz rozegrają 17 grudnia w Opolu z SMS-em II LO, a juniorki 19 grudnia w Kluczborku z „Jedynką”.