Tłumy na I Targach Ślubnych w Pałacu Pawłowice

Tłumy na I Targach Ślubnych w Pałacu Pawłowice

Ponad pół tysiąca osób odwiedziło I Targi Ślubne w Pałacu Pawłowice, które odbyły się w niedzielę 13 marca. Na targach swoją ofertę zaprezentowały 24 lokalne firm.

To pierwsze takie wydarzenie w powiecie. Organizatorami targów byli Pałac Pawłowice oraz Piekarnia Kłos w Kujakowicach Górnych. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę.

– Mieliśmy już pewne doświadczenie, bowiem sami często gościliśmy na podobnych targach między innymi w Opolu czy Częstochowie – mówi Rafał Kwaśny, manager Pałacu Pawłowice. – Na północy Opolszczyzny nigdy nie były organizowane podobne imprezy. Stwierdziliśmy, że warto wykorzystać tę niszę i postawić na lokalne firmy. Już wiemy, że formuła sprawdziła się w stu procentach, bowiem było bardzo duże zainteresowanie, a wiele par młodych już na targach podpisywały umowy z firmami. Wszyscy byli bardzo zaskoczeni tak wysoką frekwencją. Targi będą odbywały się u nas co roku.

Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji. Były konkursy, porady weselne, efektowny pokaz barmański, degustacje menu weselnego, ekspozycje zespołów muzycznych, fotografów, kamerzystów, pojazdów ślubnych oraz sukni i garniturów. Nawet najmłodsi nie mogli narzekać na nudę, ponieważ w pałacu szalał klaun, zadbano o animacje dla najmłodszych.

I Targi Ślubne w powiecie oleskim uwiecznił na zdjęciach Marcin Matyjak z firmy Matyjak.pl, która współpracuje również z Fotografią Andrzej Klimek.

Damian Pietruska

Podziel się