Doktorvolt – zwykła hurtownia elektryczna, czy może coś więcej?

Doktorvolt – zwykła hurtownia elektryczna, czy może coś więcej?

Doktorvolt, hurtownia elektryczna online z Dobrodzienia, stale się rozwija. Najlepszym dowodem na to jest rozpoczynająca się budowa nowej hali produkcyjnej z częścią biurową w Malichowie. Obiekt będzie nowoczesny i minimalistyczny, pasujący stylem do całokształtu firmy Doktorvolt. Poza ogromną powierzchnią magazynową znajdzie się tam również profesjonalne studio fotograficzne i sala konferencyjna. Całość inwestycji ma mieć swój finał w okolicach września. Już teraz serdecznie zapraszamy.

Doktorvolt idzie z duchem czasu, zaprezentował ostatnio pierwszą cyfrową instrukcję obsługi i konfiguracji programatora tygodniowego, tym samym zaczynając nową serię, którą sukcesywnie zamierzają udoskonalać.

Mówiąc o postępie, nie można zapomnieć, że firma uruchomiła ostatnio usługę Doktorvolt Przesyłki. Za pośrednictwem kilku punktów odbioru możemy nadawać paczki za granicę (m.in. do Niemiec). Tak taniej oferty nie było dotąd na rynku. Koszt przesyłki o wadze 31,5 kg i wymiarach 120x60x60cm do Niemiec to zaledwie 49,99 zł brutto.

Oferta firmy Doktorvolt z pewnością będzie się cieszyć dużą popularnością zważywszy na fakt, że region, w którym się znajduje obfituje w mniejszość niemiecką, wiele rodzin ma krewnych za naszą zachodnią granicą. Paczki można nadawać do całej UE, tutaj waga maksymalna to 30 kg, rozmiar 120x 60×60 cm, a koszt 89,99 zł.Za pośrednictwem Doktorvolt Przesyłki można również wysłać paczkę z Niemiec do Polski.

Spoglądając w przyszłość, możemy być pewni, że Doktorvolt nie spocznie na laurach i będzie się nadal tak dobrze rozwijał, jak dotychczas.

* Tak wygląda wizualizacja nowej hali hurtowni elektrycznej Doktorvolt.

ps_p3_06

*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się