• Sport »
  • Albor Borki Małe przełamał passę 19 meczów bez zwycięstwa

Albor Borki Małe przełamał passę 19 meczów bez zwycięstwa

15. kolejka oleskiej klasy B była szczególna przede wszystkim z jednego powodu. I nie chodzi o hit kolejki Prosna – LZS Borki Wielkie, ale o przełamanie Albor-u Borki Małe.

Albor Borki Małe przerwał serię 19 spotkań bez wygranej w najniższej klasie rozgrywkowej. Ostatni raz z trzech punktów cieszył się w sezonie 2014/2015, gdy wygrał z LZS-em Nasale 8-1 (24 maja). Tym razem pokonał LZS Wojciechów 2-1, a bramki zdobyli Patryk Włóczyk i Kamil Grobelny. Goście odpowiedzieli trafieniem w 90. minucie Grzegorza Grzywny.

– Mecz jak mecz. Niejeden już mogliśmy wygrać, ale brakuje nam sił i wytrzymałości – mówi Józef Bardosz, prezes LZS-u Albor Borki Małe.

Zwycięstwo nie zmieniło układu tabeli. Albor nadal jest czerwoną latarnią ligi, tyle że z 4. punktami.