Śmiertelny wypadek w Janinowie

Śmiertelny wypadek w Janinowie

Olescy policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w miniony poniedziałek w miejscowości Janinów na DK 43 między Rudnikami, a Dalachowem. 29–letnia kierująca poniosła śmierć na miejscu, a dwie inne osoby zostały ranne.

W poniedziałek 18 kwietnia około godziny 17.30 dyżurny oleskiej policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w miejscowości Janinów, w przebiegu DK nr 43. W wyniku tego zdarzenia 29–letnia mieszkanka województwa lubuskiego poniosła śmierć na miejscu, a dwoje innych uczestników wypadku z obrażeniami ciała odwieziono do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policjantów obsługujących zdarzenie wynika, że kierująca fiatem Seicento 29-letnia kobieta jadąc w kierunku Częstochowy, na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu gdzie zderzyła się czołowo z renaultem megane, którym podróżowało małżeństwo 62-latków.

Olescy policjanci ustalają pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oleśnie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drogach!

*- Informacja: KPP Olesno.

Zdjęcia: KPP Olesno, KP PSP Olesno.

Podziel się