OKS i Prosna triumfuje, LZS Rudniki nie. Szlagiery nie zawiodły i emocji nie brakowało.

OKS Olesno jest na fali i przedłuża serię meczów bez porażki. Szczegóły tutaj:

Passa OKS-u trwa. Jest podium!

A klasa, grupa I

LZS Rudniki – Piast Gorzów Śląski 1-2

Piast Gorzów Śląski pokazał, że nikogo się nie boi. Gdyby usystematyzował formę, byłby jeszcze wyżej w tabeli. Zawodnicy Sławomira Kałwaka ograli lidera 2:1 po dwóch bramkach Kuźniara. LZS Rudniki, który grał na własnym obiekcie odpowiedział tylko trafieniem Pawelca. W tabeli bez zmian. LZS Rudniki przed Hetmanem, ale z taką samą ilością punktów. Piast na najniższym miejscu na podium.

Oleska klasa B

Prosna Zdziechowice – LZS Wichrów 4-2

Prosna Zdziechowice wróciła z piekła do nieba. Przegrywając już z LZS-em Wichrów 0:2, zdołała ostatecznie wygrać 4:2. To wyróżnia ten zespół. Walka do ostatnich minut, niczym Niemcy na mundialach. Bramki dla Prosny zdobywali Dawid Krawczyk, Tomasz Czechowicz i dwukrotnie Jarosław Młynek. Dla gości trafiali Krystian Jamrozy i Krzysztof Błaszczyk. Zawodnicy Tomasza Kaziemierowicza są niepokonani na własnym obiekcie w tym sezonie. LZS Wichrów przerwał serię 5 wygranych spotkań.