Śniadanie dla Przedsiębiorczych w Dobrodzieniu

Śniadanie dla Przedsiębiorczych w Dobrodzieniu

We wtorek 26 kwietnia odbyło się kolejne, już czwarte Śniadanie dla Przedsiębiorczych zorganizowane przez Projekt Biznesowy. Poprzednie spotkanie odbyło się w Inkubatorze Przedsiębiorczości “ProStartUp” w Oleśnie, a teraz organizatorki wybrały Dobrotekę w Dobrodzieniu.

Inicjatywa założona przez Karinę Woźniak ze szkoły językowej Multilingua oraz Agnieszkę Klicińską z MAGA Translations cieszy się zainteresowaniem lokalnych przedsiębiorców. W IV Śniadaniu dla Przedsiębiorczych wzięło udział 21 przedstawicieli małych, średnich i dużych firm z Kluczborka, Olesna i okolic.

Gościem specjalnym wydarzenia i prelegentem była Ewa Stellmach, trener mentalny, coach, konsultant kariery. Specjalizuje się w diagnozie odporności psychicznej, poprawie koncentracji i uważności, radzeniu sobie ze stresem i tremą, poprawie pewności siebie i automotywacji.

Buduje zespoły, które osiągają najwyższą efektywność dzięki optymalnemu doborowi osób do zespołu. Podczas czwartego Śniadania dla Przedsiębiorczych Ewa Stellmach opowiedziała w jaki sposób stworzyć zwycięski zespół, który razem z szefem firmy będzie dążył do osiągnięcia jak najwyższych wyników, będzie potrafił realizować cele firmy. Podpowiadała też, jakie pytania zadać kandydatowi w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Śniadanie to okazja do zbudowania i podtrzymania sieci kontaktów, relacji i poznania przedsiębiorczych osób, które faktycznie tworzą rynek. To także możliwość zaprezentowania tego, co się oferuje i co sprzedaje. To nie tylko networking, ale również wyjątkowa okazja do poznania najnowszych trendów w podnoszeniu zyskowności firmy, promocji i sprzedaży. A wszystko to w przyjaznej i niezobowiązującej atmosferze spotkania przy kawie i pysznym jedzeniu.

O kolejnych Śniadaniach z pewnością poinformujemy na portalu.

Podziel się