Oleskie szkoły najlepsze w Ogólnopolskim Konkursie Porcja Pozytywnej Energii

Oleskie szkoły najlepsze w Ogólnopolskim Konkursie Porcja Pozytywnej Energii

III edycja programu edukacyjnego „Porcja Pozytywnej Energii” skierowanego do szkół podstawowych przez Cipsy Natural zakończona została Ogólnopolskim Konkursem w trzech kategoriach: wydarzenie społeczne, film i Land-Art. Laureaci I miejsc we wszystkich kategoriach to szkoły podstawowe z gminy Olesno.

W kategorii wydarzenie społeczne I miejsce zajęła klasa VI Publicznej Szkoły Podstawowej w Borkach Wielkich pod opieką Anny Meryk, za zorganizowanie Dnia Promocji Zdrowia dla rówieśników z zaprzyjaźnionych szkół oraz przedstawienie efektów pracy na „Drzewku Życia”.

W kategorii Film I miejsce zajęła klasa VI b Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Oleśnie pod opieką Joanny Meryk, za film pt: “Porcja Pozytywnej Energii: Epizod III. Na ratunek ziemskim dzieciom.” (Klasa IV b – trzykrotny laureat w kategogii filmowej 2013/14 –I miejsce, 2014/15- II miejsce, 2015/16- I miejsce).

W kategorii Land- Art I miejsce zajęła klasa IV a Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Oleśnie pod opieką Justyny Kuchorz, za pracę „Rower z warzyw i owoców”.

Przedstawiamy film konkursowy: “Porcja Pozytywnej Energii: Epizod III. Na ratunek ziemskim dzieciom” w wykonaniu uczniów oleskiej “Trójki”.


Podziel się