Grzegorz Krawczyk nie jest już trenerem OKS-u Olesno!

Grzegorz Krawczyk nie jest już trenerem OKS-u Olesno!

Porażka u siebie 0-7 ze Swornicą Czarnowąsy przelała czarę goryczy. Trener Grzegorz Krawczyk zrezygnował ze stanowiska trenera pierwszej drużyny OKS-u Olesno.

To była czwarta porażka z rzędu w wykonaniu oleskich piłkarzy, którzy w tym sezonie stracili już 27 bramek i zajmują dopiero 16 miejsce w lidze.

Od pewnego czasu coraz mniej było porozumienia między piłkarzami, a szkoleniowcem, a trener już przed sezonem nie ukrywał, że drużyna potrzebuje nowych bodźców do motywacji. Zapowiedział wtedy również, że jeśli OKS nie będzie osiągał dobrych wyników, w przerwie zimowej pożegna się z drużyną.

Dymisja z powodu kiepskich wyników nastąpiła jednak zdecydowanie wcześniej. Współpraca trenera z zawodnikami najwidoczniej się wypaliła.

Zarząd OKS-u Olesno będzie poszukiwał nowego trenera. W tej chwili jednak nic w tej sprawie nie wiadomo. Nowy szkoleniowiec będzie miał trudne zadanie.

Oleski zespół potrzebuje jak najszybszego wstrząsu, bowiem błyskawicznie może się okazać, że zespół, który jeszcze niedawno walczył o najwyższe lokaty w IV lidze, będzie musiał mocno się napocić, żeby na tym poziomie rozgrywkowym pozostać.

Damian Pietruska

*- Na zdjęciu trener Grzegorz Krawczyk z prawej.

Podziel się