• Home »
  • Sport »
  • Rusza siatkarski sezon w wykonaniu zespołów M-GOKiS Praszka

Rusza siatkarski sezon w wykonaniu zespołów M-GOKiS Praszka

Rusza siatkarski sezon w wykonaniu zespołów M-GOKiS Praszka

W nowym sezonie zajęcia siatkarskie w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Praszce prowadzone są w 7 grupach.

Już w sierpniu zajęcia wznowili kadeci i juniorzy (chłopcy) oraz młodziczki, kadetki i juniorki (dziewczęta). W ostatnim tygodniu sierpnia 21 dziewcząt uczestniczyło w obozie sportowym w Węgierskiej Górce, gdzie w dobrych warunkach mocno pracowały nad formą w nowym sezonie.

Od początku września wznowione zostały zajęcia szkółek siatkarskich dziewcząt i chłopców. We wszystkich zajęciach grup siatkarskich M-GOKiS systematycznie uczestniczy około stuosobowa grupa dziewcząt i chłopców, a treningi odbywają się dwa razy w tygodniu w hali sportowej “Kotwica” oraz sali gimnastycznej PG w Praszce. Zajęcia prowadzą instruktorzy: Bogdan Pawlak, Barbara Morawiak oraz Rafał Domagała.

W nowym sezonie do rozgrywek Wojewódzkiej Ligi zgłoszonych zostało pięć drużyn M-GOKIS Praszka – młodziczki, kadetki i juniorki oraz kadeci i juniorzy.

– Nasze drużyny od października do końca stycznia rozegrają ponad 50 meczów od Olesna po Kędzierzyn, Opole, Zdzieszowice, Nysę, Prudnik, Namysłów, Kluczbork – mówi Jarosław Knaga, zastępca dyrektora do spraw sportu M-GOKiS Praszka. – Bardzo gorąco zapraszamy na mecze naszych drużyn oraz na zajęcia siatkarskie prowadzone przez M-GOKiS Praszka.

*- Informacja i zdjęcie: M-GOKiS Praszka.

Podziel się