Wywiad z Darią Kowolik tuż przed półfinałem “Mam Talent”

Wywiad z Darią Kowolik tuż przed półfinałem “Mam Talent”

Pochodząca z Dobrodzienia Daria Kowolik wystąpi w odcinku półfinałowym telewizyjnego “Mam talent”. Z wschodzącą gwiazdą muzyki w specjalnym wywiadzie dla naszego portalu rozmawia Mateusz Misza.

19-latka studiuje na drugim roku wokalistyki estradowej na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Pochodzi z niebywale muzycznej rodziny. Wielokrotnie opisywaliśmy na naszym portalu artystyczne wyczyny jej brata Fabiana Kowolika, który między innymi wystąpił w poprzednim sezonie programu “The Voice of Poland”.

Daria Kowolik oczarowała Jury swoim występem w “Mam Talent”, w którym wykonała utwór zatytułowany “The A Team” z repertuaru Eda Sheerana. Cały występ można zobaczyć tutaj: http://mamtalent.tvn.pl/wideo,1912,v/w-spiewie-pokazala-dusze-i-serce,1565529.html

Z Mateuszem Miszą, Daria rozmawiała o kulisach występu w programie, planach na przyszłość i dotychczasowych osiągnięciach.

Serdecznie zapraszamy do oglądania.

W sobotę 5 listopada zachęcamy do kibicowania i głosowania na Darię Kowolik. Półfinałowy odcinek “Mam Talent” rozpocznie się o godzinie 20.00 na TVN-ie.

Podziel się