Płyny micelarne za darmo

Płyny micelarne za darmo

Różne strony internetowe oferują szeroki zakres darmowych produktów, głównie w kategoriach kosmetyków oraz żywności. Oferta dotyczy artykułów najbardziej znanych marek. Klientki mogą m.in. przetestować produkty firmy Nivea, takie jak chusteczki do demakijażu, płyny micelarne, czy też pielęgnacyjne płyny przeznaczone do demakijażu oczu. W poniższym artykule przyjrzymy się bliżej drugiej z wymienionych tu kategorii produktów, których darmowe próbki można zdobyć na darmowisko.pl, mianowicie płynom micelarnym.

Płyny micelarne są wielofunkcyjnymi kosmetykami, których zadaniem jest jednoczesna tonizacja i oczyszczanie nawilżanej skóry. Nazwa tego rodzaju kosmetyków pochodzi od miceli – mikroskopijnych cząsteczek, które niczym magnes przyciągają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia.

Mogą one zarówno pochłaniać tłuszcz w postaci serum, jak i cząsteczki wodoodpornego tuszu do rzęs, jednocześnie rozpuszczając inne zanieczyszczenia. Z reguły ich skład jest wzbogacany o różnego rodzaju substancje aktywne, pomagające wzbogać ich działanie. Płyny micelarne warto stosować przede wszystkim rano, gdy chcemy się pozbyć nocnych zanieczyszczeń i toksyn z powierzchni naszego ciała. Kosmetyki te mogą być używane zarówno same, jak i w zastępstwie toniku, po tym, jak uprzednio oczyściliśmy twarz olejkiem, czy żelem. Warto dodać też, że płyn micelarny ma właściwości pomagające w wyrównywaniu poziomu pH.

Idealny płyn micelarny powinien posiadać dużą ilość substancji łagodzących. Powinien także przydawać się w walce z nocnymi zaczerwienieniami, koić skórę, pozostawiając ją gładką, oraz delikatnie rozświetloną. Płyny micelarne przydają się również wówczas, gdy chcemy szybko pozbyć się warstwy makijażu.

Sprawdź darmowe produkty – darmowisko.pl i wybierz coś dla siebie.

Ponadto klientki mogą spotkać się z trzema rodzajami płynów micelarnych: do cery normalnej i mieszanej, do cery suchej, oraz do cery wrażliwej. Aby otrzymać darmowe próbki należy się zarejestrować, podać swoje dane, oraz napisać parę słów o tym, jaki jest nasz najlepszy sposób na oczyszczanie skóry.


*- Materiał partnera.

Podziel się