Ruszyły zapisy na XXII Oleskie Uliczne Biegi Pokoju

Ruszyły zapisy na XXII Oleskie Uliczne Biegi Pokoju

Ruszyły zapisy na Bieg o Różę Olesna podczas XXII Oleskich Ulicznych Biegów Pokoju, które odbędą się 6 maja 2017 r. na OLESKIM RYNKU. Gwarantujemy sportową rywalizację i dużo dobrej energii, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Zapisz się już dzisiaj!

BIEG GŁÓWNY o Różę Olesna na 5 km

Aby wziąć udział w Biegu Głównym należy zgłosić się elektronicznie poprzez stronę internetową – KLIKNIJ TUTAJ do dnia 04.05.2017 r. oraz w dniu imprezy od godz. 14:00 do 16:30 w biurze zawodów do wykorzystania limitu 350 zgłoszeń.

Opłaty za udział w biegu wynoszą – 20 zł przy zgłoszeniach do 04.05.2017 r. oraz 30 zł w dniu zawodów. W ramach opłaty każdy uczestnik biegu otrzyma m.in. pamiątkowy medal oraz inny gadżet, bon na ciepły posiłek i napój izotoniczny.

II Oleski Bieg Rodzinny na 600 m w limicie czasowym 18 min

Zgłoszenia do Biegu Rodzinnego przyjmowane są wyłącznie mailowo na adres promocja@olesno.pl – bez limitu miejsc, jednak pierwsze 100 osób otrzyma pamiątkowe koszulki. Udział w biegu jest darmowy.

W tytule wiadomości należy wpisać – BIEG RODZINNY, a w treści maila:
– imiona i nazwiska uczestników,
– nr kontaktowy do przedstawiciela rodziny,
– wiek każdego uczestnika,
– oraz rozmiary koszulek.
Za RODZINĘ uznaje się – min. dwie osoby, najmilej widziane będą dzieci z rodzicami/dziadkami/wujkami… ale RODZINĄ mogą być również osoby niespokrewnione ze sobą, które lubią dobrą zabawę.

III Oleski Bieg Rodzinny ma na celu promocję aktywnego spędzania czasu przez całe rodziny!

Prosimy o zapoznanie się z regulaminami biegów, dostępnymi w załączniku. 

regulamin-biegu-glownego-2017

regulamin-biegu-dzieci-i-mlodziezy-2017


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się