Losowanie par półfinałowych Ligi Mistrzów za nami – kto zagra z kim?

Losowanie par półfinałowych Ligi Mistrzów za nami – kto zagra z kim?

Liga Mistrzów wchodzi już w decydującą fazę i można rzecz, w ostatnią prostą do finału. Przed nami pary półfinałowe, które zagrają swoje mecze już na początku maja tego roku.

Losowanie które odbyło się w piątek, na pewno było emocjonujące nie tylko dla działaczy piłkarskich 4 drużyn, które dostały się do półfinałowej czwórki, lecz dla całego świata piłkarskiego, a także kibiców, którzy również przeżywali mocno etapy losowania.

Pary które zagrają mecze w półfinale:

Real Madryt – Atletico Madryt
AS Monaco – Juventus

Jak oceniamy wyniki losowań?

Losowanie przebiegło bardzo ciekawie. Co prawda wszyscy spodziewali sie pary Realu Madryt wraz z Francuską drużyną AS Monaco, jednak jak czas pokazał, będziemy mieć kolejne starcie hiszpańskiego mocarstwa piłkarskiego, tym razem nie w finale, lecz w półfinale Ligi Mistrzów.

To spotkanie zostało okraszone mianem kolejnego, przedwczesnego finału Ligi Mistrzów. Szanse w pojedynku Realu z Atletico można właściwie ustawić w proporcji 50:50, albowiem dwie drużyny mają aspirację ku temu, aby pokazać się z jak najlepszej strony.

Również Atletico dostało kolejną szansę na to, aby zemścić sie na Realu za poprzedni finał Ligi Mistrzów, który został w bólach wygrany przez Real Madryt. Czy tym razem drużyna Atletico stanie na wysokości zadania ? Wszystko przed nami!

Kolejnym spotkaniem jest oczywiście mecz Juventusu z AS Monaco. Tutaj zdania są raczej podobne, albowiem Juventus pokazuje w ostatnich meczach swoją wielką siłę, dlatego awans tej drużyny jest już teraz obstawiany wśród wszystkich bukmacherów.

Gdzie oglądać mecze?

Mecze będzie można oglądać oczywiście na stacjach Canal+. Oprócz tego, dla zainteresowanych są oferowane relacje tekstowe, zarówno przez bukmachera LvBet.pl, jak i również serwis sportowy ŁączyNasPasja.pl – obydwa serwisy będą prowadzić relacje tekstowe, a także informować w szybki sposób o golach, które będą miały miejsce w powyższych spotkaniach.

Podziel się