Problem ze smogiem w Oleśnie – wiosna w smrodzie

Problem ze smogiem w Oleśnie – wiosna w smrodzie

Publikujemy wiadomość czytelnika do naszej redakcji, która porusza temat smogu w Oleśnie. Z powodu niskich temperatur, sezon grzewczy trwa w najlepsze.

Oto oryginał wiadomości:

Wiem, że temat smogu w Oleśnie już ucichł, bo mamy maj, wiec wszyscy wyczekują wiosny. Niestety, nagminnie w różnych domach w Oleśnie nadal ludzie palą śmieciami. Można to zauważyć na każdym osiedlu, temperatura nadal jesienno-zimowa, wiec wszyscy palą w piecach czym się tylko da.

Wszechobecny smród w Olesnie staje się coraz bardziej drażniący. Ludzie palą śmieciami, nikt tego nie kontroluje, nie ma komu tego zgłosić, bo straż miejska nie pracuje wieczorem, bądź po południu gdzie wszyscy rozpalają….

Tacy ludzie trują nas i nasze pociechy, które wiosną powinny jak najwięcej przebywać na “świeżym” powietrzu. Udało mi się nagrać film i zdjęcia w majówkę w Olesnie, jaki ładny śmieciowy śmierdzący dym wydobywa się z komina z jednego z domów na słowackiego.

Takich domów jest więcej, wystarczy przejść się na spacer po Oleśnie, by wyczuć wszechobecny smród palonych śmieci. Mamy wiosnę ludzie chętnie spacerują, a w skutek palenia rożnych odpadów powietrze jest rakotwórcze. Może szanowna redakcja, poświeci chwilę czasu na swojej stronie temu problemowi?


Nęka Cię jakiś problem? Chcesz coś zmienić w środowisku lokalnym?

Napisz: redakcja@ool24.pl

Podziel się