Firma Doktorvolt z Malichowa na Hannover Messe 2017

Firma Doktorvolt z Malichowa na Hannover Messe 2017

Firma Doktorvolt prezentowała swoje produkty na największych targach przemysłowo-technologicznych na świecie – Hannover Messe 2017.

– Promowaliśmy produkty własne, takie jak rozdzielnice budowlane, obudowy hermetyczne itp., z rozmaitymi modyfikacjami, mającymi spełnić wymagania i potrzeby naszych potencjalnych klientów – mówi Zbigniew Maleska, właściciel firmy. – Zaangażowaliśmy do pracy przy stoisku dwóch pracowników.

img-20170519-wa0008Stoisko zajmowało powierzchnię 20m² i dzielone było z firmą ELEKTRO-PLAST z Opatówka. Na ścianie widniała ekspozycja produktów. Stoisko, zaprojektowane w pragmatyczny i przyjemny sposób, zapraszało potencjalnego klienta a personel, gotowy na rozmowę, udzielał odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

– Spotkaliśmy się z pozytywnym odbiorem odwiedzających nasze stoisko. Wyrażali oni zainteresowanie ofertą produktu, wielu przejawiało chęć zakupu. Mieliśmy okazję odpowiadać na przeróżne pytania, dotyczące zarówno szczegółów technicznych, jak i zastosowań praktycznych naszych produktów – ocenia Zbigniew Maleska.

Stoisko było najczęściej odwiedzane przez potencjalnych klientów, pod których zostało ono przygotowane. Byli to ludzie na co dzień pracujący w branżach elektrycznej i budowlanej.

– W przyszłym roku również planujemy wystawiać się – mówi szef firmy. – Nasze stoisko zostało docenione przez ekspertów z branży wystawienniczej z portalu Exspace.pl w 44. Edycji StandOUT. Hannover Messe 2017 – konkursu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej – i otrzymało prestiżowe Wyróżnienie Honorowe. Żywimy duże nadzieje, iż spotkamy się z co najmniej tak dużym zainteresowaniem, jak w tym roku.

p1150465_vbetterDoktorvolt to prężnie rozwijająca się hurtownia elektryczna online oraz producent rozdzielnic i przedłużaczy. Ma nowoczesną siedzibę w Malichowie i stale zwiększa liczbę pracowników. Obecnie zatrudnia 11 osób. To świetnie prosperujący zakład, który z miesiąca na miesiąc zwiększa dochody, wzbogaca ofertę oraz stale powiększa grupę klientów.

Damian Pietruska*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się