Naturalne Dziedzictwo – Świercze

Naturalne Dziedzictwo – Świercze

W Świerczu odbędzie się cykl warsztatów i spotkań “Naturalne Dziedzictwo” dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie LGD „Dolina Stobrawy”.

Ma na celu zapoznanie lokalnej społeczności z różnorodnością i bogactwem przyrody naszej okolicy. Byśmy mogli ją docenić, a przez to chronić i nauczyć się wykorzystywać. Projekt był pisany głównie przez Klaudię Pawełczyk-Zając oraz Mateusz Pawełczyka, a w jego realizacji uczestniczy wiele młodych osób. Warsztaty poprowadzą doświadczeni fachowcy w tych kwestiach.

Już w tym roku, będziemy mogli żyć naturalnie. Koniec z problemami zdrowotnymi, z przetworzoną żywnością, z kosmetykami z substancjami rakotwórczymi. Już teraz będziemy mogli sami sobie wytwarzać własne kosmetyki, swojskie jedzenie, upleść koszyczki na swoje wyroby, zrobić sok z owoców bez pestycydów, a nawet zrobić sobie coś do ubrania- mówią organizatorzy. – Chcesz zwiększyć standard Twojego życia? Chcesz omijać lekarzy szerokim łukiem? To zapraszamy do nas na cykl warsztatów uczących jak zdrowo i naturalnie żyć! Poznaj nasze naturalne dziedzictwo. Zapisz się już dziś!

Podziel się