Porażka oleskich siatkarek mimo wyrównanej gry

Juniorki OKS-u Olesno przegrały w sobotę 21 października wyjazdowe spotkanie z MMKS Kędzierzyn-Koźle 0:3, mimo że w każdym secie początkowo prowadziły.

Do wyniku 20 punktów w każdym secie OKS wygrywał. W końcówkach setów oleśniankom brakowało koncentracji, w skutek czego kiepsko wyglądało ich przyjęcie, co miało wpływ na dalsze elementy gry. Za każdym razem zawodniczki z Kędzierzyna wychodziły z tarapatów i wygrywały seta.

Artur Źrebiec, trener OKS-u ocenił spotkanie jako bardzo wyrównane, mimo porażki 0:3. Według niego, równie dobrze cały mecz mógł się zakończyć takim samym zwycięstwem oleśnianek.