Ziołowe Produkty do Pielęgnacji Firmy Siberian Health

Ziołowe Produkty do Pielęgnacji Firmy Siberian Health

Ponadczasowe tradycyjne ziołowe formuły do higieny osobistej Siberian Health znalazły swoje miejsce na międzynarodowym rynku. Te produkty do pielęgnacji i higieny osobistej stworzone z ziół występujących na Syberii zostały zaprojektowane, aby zapewnić Ci zdrowy wybór zamiast produktów chemicznych, które często znajdują się na półkach sklepowych. Firma Siberian Health wprowadza ponad 10 nowych produktów rocznie.

Historia

W 1996 roku, dwóch dwudziestolatków, zaczęło od zaledwie trzech produktów z Syberii, zakładając szybko rozwijającą się firmę, która przez pięć lat wprowadziła na rynek ponad 368 produktów do pielęgnacji ciała. W 1999 roku firma Siberian Health zbudowała własny zakład produkcyjny, aby nadążyć za popytem. Obecnie sprzedają swoje produkty do pielęgnacji ciała w 60 rynkach z oddziałami w ponad 20 krajach.

Produkty dla zdrowia

Firma ta stworzyła szeroką gamę produktów, które są oferowane z naciskiem na zapobiegawcze rozwiązania ewentualnych problemów zdrowotnych. Wszystkie produkty są organiczne, wyprodukowane z lokalnych ziół i minerałów. Są przyjazne dla ciała i pomagają organizmowi przeciwdziałać chorobom i złym warunkom zdrowotnym, które mogą być trudne do opanowania, jeśli nie zostaną w porę leczone. Wszystkie produkty zostały zbadane i są produkowane we własnym zakładzie produkcyjnym, aby zapewnić ich najwyższą jakość. Wysztkie kładniki są wymienione na etykiecie każdego produktu.

Ochrona skóry

Skóra jest największym organem w ludzkiego ciała i zasługuje na najlepszą opiekę. Wiele sprzedawanych produktów do pielęgnacji skóry składa się ze szkodliwych chemikaliów, które mogą zranić skórę i zostać wchłonięte przez organizm ze szkodliwymi konsekwencjami. Nasze produkty do skóry są ekologiczne i wykonane z syberyjskich ziół, które pielęgnują skórę i odświeżają ją bez uszczerbku dla niej. Oferujemy produkty do pielęgnacji twarzy i ciała dla mężczyzn i kobiet.

Pielęgnacja włosów

Większość marek pielęgnacyjnych do włosów w sklepach zawiera szkodliwe chemikalia, które pozbawiają włosy naturalnych olejów i protein. Te chemikalia mogą być wchłaniane przez skórę głowy, co może prowadzić do rozprzestrzeniania się ich w całym ciele. Nasza firma produkuje organiczne produkty do pielęgnacji włosów, które mogą być używane na co dzień, przeciwłupieżowe, odradzające włosy i chroniące ich kolor bez użycia szkodliwych chemikaliów. Nasze produkty zostały opracowane z myślą o Twoich włosach i skórze głowy tak, aby nie zaszkodzić Twojemu ciału.

Higiena jamy ustnej

Posiadanie świeżego czystego smaku w ustach to wspaniałe uczucie. Świadomość, że Twoja pasta do zębów i płyny do płukania jamy ustnej są wykonane z naturalnych ziół, wpływa korzystnie na Twoje samopoczucie. Wszystkie nasze produkty są wolne od laurylosiarczanu sodu, fluoru, sztucznych aromatów i kolorów, wybielaczy i ostrych materiałów ściernych, parabenów, które nie powinny znaleźć się w Twoich ustach. Używamy składników takich jak wyciąg z dobroczynnego Owocu Syberyjskiej Róży, kompleksu mineralnego Czerwonej Gliny, naturalnych olejków eterycznych i rzadkich ekstraktów roślinnych, które wzmacniają szkliwo zębów, utrzymują zdrowe dziąsła i sprawiają, że oddech jest czysty.

Ziołowe Herbaty Oczyszczające

Oferujemy różnorodne detoksykujące i oczyszczające syberyjskie herbaty ziołowe opracowane dla ogólnego dobrego samopoczucia. Herbaty te mogą pomóc w detoksykacji części ciała i mogą być wykorzystywane do zapobiegania stresom i utrzymaniu dobrej kondycji.


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się