• Home »
  • Informacje »
  • Wyjątkowy Dzień Kobiet w Strojcu. Pożegnano zasłużonego Romualda Natkańskiego

Wyjątkowy Dzień Kobiet w Strojcu. Pożegnano zasłużonego Romualda Natkańskiego

Wyjątkowy Dzień Kobiet w Strojcu. Pożegnano zasłużonego Romualda Natkańskiego

Tegoroczny Dzień Kobiet uczniowie i pracownicy Szkoły Podstawowej w Strojcu zapamiętają na bardzo, bardzo długo. W czwartek 8 marca towarzyszyło im bowiem dużo pozytywnych emocji. Było to związane z obchodami święta „płci pięknej”, ale również z przejściem na emeryturę długoletniego nauczyciela wychowania fizycznego – Romualda Natkańskiego.

Tego dnia akademia została podzielona na dwie części. Na początek uczniowie wszystkich klas zaprezentowali program artystyczny skierowany do wszystkich kobiet szkoły. Chłopaki przygotowali kilka niespodzianek dla swoich pań, a mianowicie filmiki z życzeniami, występ boys band-u, pokaz mody wiosennej oraz wiele innych. Wszyscy byli zachwyceni ich zaangażowaniem i pomysłowością.

Następnie dyrektor Halina Kowalczyk wraz z przedstawicielkami Samorządu Uczniowskiego zaprosiła na środek Romualda Natkańskiego, który po ponad 40 latach pracy w szkolnictwie zdecydował się przejść na emeryturę.

Emocję wzięły góry… Pan Romek przeprowadził dla wszystkich „ostatnią lekcję wychowania fizycznego”, wysłuchał życzeń, podziękowań, piosenek przygotowanych specjalnie na tę okazję przez uczniów. Łzy i wielkie wzruszenie udzieliło się wszystkim…

– Również w tym miejscu chcielibyśmy w imieniu wszystkich uczniów, absolwentów, rodziców oraz pracowników Szkoły Podstawowej w Strojcu podziękować panu Romualdowi za wszystkie lata pracy. Za pracowitość, wytrwałość, cierpliwość, wkład w funkcjonowanie naszej szkoły i zaangażowanie, dzięki którym mogliśmy odnieść liczne sukcesy w dziedzinie sportu. Życzymy zdrowia i wielu radosnych chwil na bez wątpienia zasłużonej emeryturze.


*- Informacja i zdjęcia: SP Strojec.

Podziel się