Trwają zapisy na XXIII Oleskie Uliczne Biegi Pokoju

Trwają zapisy na XXIII Oleskie Uliczne Biegi Pokoju

Można się już zapisywać na bieg główny XXIII Oleskich Biegów Ulicznych Pokoju.

Impreza odbędzie się w sobotę 5 maja, po roku przerwy wraca na oleski stadion i osiedle Walce. W poprzednim roku bieg odbywał się tak jak dawniej na oleskim rynku i w centrum miasta.

Bieg główny o Różę Olesna odbędzie się tradycyjnie na dystansie 5 kilometrów (2 pętle po 2500 m). Już teraz można się na niego zapisywać (to warunek konieczny do uczestnictwa).

Ze względów bezpieczeństwa i sprawnego przeprowadzenia zawodów, limit zgłoszeń wynosi 350 zawodników.

Zapisywać można się tutaj: http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/549/xxiii-oleskie-uliczne-biegi-pokoju.html

Zgłoszenie elektroniczne przyjmowane są do 3 maja, a później jeśli limit zgłoszeń nie zostanie przekroczony, w dniu zawodów w specjalnym biurze.

Jak zwykle dla zwycięzców biegu głównego przeznaczono vouchery do sklepu sportowego o wartości 1 000 złotych (I miejsce), 800 złotych (II miejsce), 600 złotych (III miejsce). Oczywiście będą klasyfikacje kobiet i mężczyzn.

Nagrodzeni zostaną również najlepsi oleśnianin i oleśnianka oraz najlepsze kobiety i mężczyźni w kategorii Niepełnosprawni, a także najstarszy uczestnik biegu.

Oprócz biegu głównego, w tej edycji odbędzie się bieg rodzinny (jedno okrążenie stadionu) oraz biegi w kategoriach młodzieżowych.

Damian Pietruska

Podziel się